Arka Plan Silici (Android) 2.6.0

Android cihazlarınızdaki fotoğraflarınızın arka planını silmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3,3 MB
  Sürüm:
  2.6.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  handyCloset Inc.
  Arka Plan Silici, Android cihazlarınızdaki fotoğrafların arka planını temizlemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Arka Plan Silici uygulamasını kullanarak cihazınızdaki bir fotoğrafın arka planında yer alan tüm nesneleri temizleyerek fotoğrafı tamamen saydam bir hale getirebilirsiniz. Arka Plan Silici uygulamasını kullanarak ortaya çıkardığınız görüntüler, fotomontaj yapmak ve kolaj oluşturmak için diğer uygulamalarla damga olarak kullanılabilir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Arka Plan Silici uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Arka Plan Silici uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  3. Arka Plan Silici uygulamasında bulunan “Auto” modu sayesinde fotoğraftaki benzer pikselleri otomatik olarak silinir. Bu özellik sizin uygulamayı daha hızlı bir şekilde kullanmanızı sağlar.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Arka Plan Silici uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Android için Arka Plan Silici Nasıl İndirilir?

  Arka Plan Silici indirmek için sayfanın üst kısmında konumlandırılmış olan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Arka Plan Silici indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Arka Plan Silici Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Arka Plan Silici uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Arka Plan Silici uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınızda çalıştırmanız yeterli olacaktır.


  Android için Arka Plan Silici Nasıl Kullanılır?

  1. Arka Plan Silici cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Arka Plan Silici uygulamasına giriş yaptıktan sonra arka planını temizlemek istediğiniz fotoğrafı “Load a photo” butonuna dokunarak uygulamadan açın.

   a0.png

  2. Arka Plan Silici uygulamasında açtığınız fotoğrafı, uygulama üzerinde bulunan “Auto” özelliğini kullanarak otomatik olarak arka planı temizleyebilirsiniz. Eğer “Auto” özelliği tam olarak istediğiniz sonucu vermez ise “Manual” özelliğine geçiş yaparak eksik kalan bölümleri kendi elinizle temizleyebilirsiniz.

   a1.png

  3. Arka planını tamamen temizlediğiniz fotoğrafı Android cihazınızda bulunan başka bir fotoğrafın üzerine ekleyebilirsiniz.

   a2.png
Facebook yorumları