Aroundsound Ses Kaydedici (Android) 0.8.4

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ses kaydetme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  8,5 MB
  Sürüm:
  0.8.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Gritstone Studios Ltd.
  Aroundsound Ses Kaydedici, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ses kaydetme uygulamasıdır. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasını kullanarak kayıt altına alacağınız sesler, Android cihazınıza yüksek kaliteli olarak kaydedilmektedir. Uygulama üzerinden cihazınıza kaydettiğiniz ses dosyalarını hızlı bir şekilde düzenleyebilir ve önemli bölümlerine etiket ekleyebilirsiniz. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasını kullanarak cihazınıza kaydedeceğiniz sesler, cihazınızın hafızasına kaydedilir ve isteğe bağlı olarak bulut depolama hizmetine de kolayca yedeklenebilir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Aroundsound Ses Kaydedici uygulaması, kategorisinde yer alan diğer ses kayıt uygulamalarına göre en kaliteli şekilde çalışan uygulamadır.

  Aroundsound Ses Kaydedici Nasıl İndirilir?

  Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan ”Yükle” butonuna dokunarak Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Aroundsound Ses Kaydedici Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Aroundsound Ses Kaydedici Nasıl Kullanılır?

  1. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranında bulunan “Start record” butonunu kullanarak ses kaydetme işlemini başlatabilirsiniz. Ayrıca Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasının cihazınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından cihazınızın bildirim paneline uygulamanın kısayolu otomatik olarak eklenecektir. Bildirim penceresine eklenen kısayolu kullanarak cihazınızda hızlı bir şekilde ses kaydı almaya başlayabilirsiniz.

   a1.jpeg

  2. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasını kullanarak kaydedeceğiniz ses dosyalarını uygulama üzerinde bulunan düzenleme kısmına giriş yaparak kolaylıkla düzenleyebilirsiniz. Ayrıca, kaydetmiş olduğunuz ses dosyalarında önemli bulduğunuz alanlara etiket ekleyerek önemli alanlara hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

   a2.jpeg

  3. Aroundsound Ses Kaydedici uygulaması aracılığı ile cihazınıza kaydettiğiniz ve düzenlediğiniz ses dosyalarını Android cihazınızda bulunan herhangi bir uygulamayı kullanarak paylaşabilir veya bulut depolama servisine yedekleyebilirsiniz.

   a3.jpeg

  4. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasında bulunan ses dosyalarınızı kilitleyerek Android cihazınıza erişim sağlayan diğer kullanıcıların ses dosyalarınıza erişimini kısıtlayabilirsiniz.

   a4.jpeg

  5. Aroundsound Ses Kaydedici uygulamasından paylaştığınız ses dosyalarını listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   a5.jpeg
Facebook yorumları