Ashampoo ActionCam indir 1.0.1

Bilgisayarınızdaki videoları düzenlemenizi sağlayan basit bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  90,3 MB
  Sürüm:
  1.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ashampoo
  Ashampoo ActionCam, bilgisayarınızda bulunan videoları düzenlemenizi sağlayan bir programdır. ActionCam programı aracılığıyla bilgisayarınızdaki videolarda kırpma, döndürme, renk ayarlama, video hızı ayarlama vb. gibi temel düzenleme işlemlerini kullanabilirsiniz. Ashampoo ActionCam programı üzerinden gerçekleştireceğiniz video düzenleme işlemleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ashampoo ActionCam programını indirmek ücretsizdir.
  2. Ashampoo ActionCam yeni nesil video sabitleme özelliğine sahiptir. Çektiğiniz videolarda bulunan görüntü titreşimini ActionCam programını kullanarak kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ashampoo ActionCam programında bulunan tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Ashampoo ActionCam programı video düzenleme konusunda profesyonel özelliklere sahip değildir; sadece basit video düzenleme işlemleri için kullanılabilir.

  Ashampoo ActionCam Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Ashampoo ActionCam indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Ashampoo ActionCam indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ashampoo ActionCam Nasıl Kurulur?

  1. Ashampoo ActionCam kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Agree & Proceed butonuna tıklayarak Ashampoo ActionCam kurulumunu başlatabilirsiniz.

   a1.png

  2. Ashampoo ActionCam kurulumunun ikinci adımında ise programın bilgisayarınızın diski üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   a2.png

  3. Ashampoo ActionCam kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   a3.png

  Ashampoo ActionCam Nasıl Kullanılır?

  1. Ashampoo ActionCam programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı çalıştırın. Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Drag files here bölümüne düzenlemek istediğiniz videoyu sürükle bırak yaparak videoyu program üzerinde açabilirsiniz.

   a4.jpeg

  2. Ashampoo ActionCam programı üzerinden düzenlemek istediğiniz videoyu açtıktan sonra videonun yanında bulunan butonları kullanarak uygulamak istediğiniz düzenleme işlemlerini seçebilirsiniz. Uyguladığınız düzenleme işlemini geri almak için yukarıda bulunan butonları kullanabilirsiniz. Videonuza uyguladığınız düzenleme işleminin ardından videoyu kaydetmek için programın alt kısmında bulunan Save to.. butonuna tıklayın.

   a5.jpeg

  3. Save to… butonuna tıkladıktan sonra düzenlediğiniz video, mevcut videonun bulunduğu klasöre kaydedilecektir. Düzenleme işleminin tamamlanma süresi yaptığınız düzenleme işleminin sayısına ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   a6.jpeg

  4. Video düzenleme işlemi tamamlandıktan sonra düzenlediğiniz videonun bilgisayarınız üzerinde kaydedildiği alanı görüntüleyebilirsiniz. Kaydedilen alanın üzerine tıklayarak videoyu otomatik olarak oynatmaya başlayabilirsiniz.

   a7.jpeg
Facebook yorumları