Ashampoo Backup Pro indir 12.04

Bilgisayarınızdaki sürücüleri ve dosyaları yedeklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  92,4 MB
  Sürüm:
  12.04
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ashampoo
  Ashampoo Backup Pro, bilgisayarınızdaki dosyaları yedekleyerek verilerinizi geri yüklemenizi sağlayan bir programdır. Ashampoo Backup Pro programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan tüm verileri bulut hesaplarınıza (Google Drive, Dropbox vb.) veya tek bir dosya olarak yedekleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda Ashampoo Backup Pro programını kullanarak tek dosya haline getirdiğiniz verilerinizi taşınabilir diskinize aktararak veya farklı bir bulut depolama alanına yükleyerek saklayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ashampoo Backup Pro programını indirmek ücretsizdir.
  2. Ashampoo Backup Pro programı üzerinden alacağınız yedekleri hızlı ve kolay bir şekilde bulut hesaplarınıza (Google Drive, Dropbox vb.) yedekleyebilirsiniz.
  3. Ashampoo Backup Pro sahip olduğu arayüz sayesinde çok kullanışlı bir yedekleme programıdır.

  Programın Eksi Yönleri
  1. Ashampoo Backup Pro programının sahip olduğu tüm özelliklere sahip olmak için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Ashampoo Backup Pro Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Ashampoo Backup Pro indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Ashampoo Backup Pro kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Ashampoo Backup Pro Nasıl Kurulur?

  1. Ashampoo Backup Pro programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Ashampoo Backup Pro kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan “Agree & Proceed” butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

   a1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise Ashampoo Backup Pro programının bilgisayarınız üzerinde kurulacağı alanı seçin. Programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   a2.png

  3. Kurulum için gerekli olan tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra Finish butonuna tıklayarak kurulumdan çıkış yapabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra Ashampoo Backup Pro programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   a3.png

  Ashampoo Backup Pro Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Ashampoo Backup Pro programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Programa giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan Create Backup Plan butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki verilerinizi yedekleme işlemini başlatabilirsiniz.

   a4.png

  2. Yedekleme planını oluştururken seçmeniz gereken ilk özellik yedeklenen dosyaların bilgisayarınıza mı yoksa bulut depolama servisine mi depolanacağını seçmek olacaktır. Size verilen liste üzerinden verilerinizi yedeklemek istediğiniz alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   a5.png

  3. Verilerinizi bilgisayarınıza yedeklemek istediğinizde ise yedeklerinizi depolamak istediğiniz disk alanını seçmeniz gerekecektir. Yedeklediğiniz verilerin depolanacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   a6.png

  4. Yedekleme işleminin bu aşamasında ise yedeklemek istediğiniz dosyaları liste üzerinden seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   a7.png

  5. Yedekleme işlemi konusunda gerekli olan tüm koşulları yerine getirdikten sonra Start Backup Now butonuna tıklayarak yedekleme işlemini başlatabilirsiniz.

   a8.png

  6. Yedekleme işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızdaki dosyaların sayısına ve bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Yedekleme işlemi tamamlanana kadar Ashampoo Backup Pro programını kapatmamaya özen gösterin.

   a9.png

  7. Yedekleme işleminin tamamlanmasının ardından karşınıza aşağıdaki tamamlanma penceresi gelecektir. Bu pencereyi kapatarak bilgisayarınızı normal bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızı sıfırlamak isterseniz veya herhangi bir veri kaybına uğradığınızı düşünüyorsanız; Ashampoo Backup Pro programını kullanarak aldığınız yedeklere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

   a10.png
Facebook yorumları