Ashampoo Driver Programı indir 1.2.1

Bilgisayarınız üzerinde bulunan sürücülerinizi güncellemenizi sağlayan driver programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  9,5 MB
  Sürüm:
  1.2.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Ashampoo
  Ashampoo Driver Programı, bilgisayarınız üzerinde bulunan tüm driverları (sürücüleri) kontrol etmenizi sağlayan ücretsiz bir driver programıdır. Ashampoo Driver Programı üzerinden bilgisayarınızda bulunan sürücülerin tarama işlemini gerçekleştirerek eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerinizin bilgisayarınıza kurulmasını veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Bilgisayarınızın çalışmasında herhangi bir problem yaşıyorsanız Ashampoo Driver Programı üzerinden mutlaka eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Ashampoo Driver Programını indirmek ücretsizdir.
  2- Ashampoo Driver Programı
  her bilgisayara uyumludur ve sorunsuz olarak çalışmaktadır.
  3- Ashampoo Driver Programı çok hızlı ve kaliteli bir şekilde çalışmaktadır. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz sürücülerin kurulumu otomatik olarak gerçekleşir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Ashampoo Driver Programının tüm özelliklerine erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Ashampoo Driver Programı indirme nasıl yapılır?

  Ashampoo Driver Programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan ‘Hemen indir’ butonuna tıklayın. Ashampoo Driver Programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Program boyutu küçük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

  Ashampoo Driver Programı kurulumu nasıl yapılır?

  Ashampoo Driver Programının kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinde yer alan Kabul Et ve Kur butonuna tıklayarak Ashampoo Driver Programının lisans sözleşmesini kabul ederek bilgisayarınıza kurulumunu başlatabilirsiniz.

  a1.png

  Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra kurulumun ikinci adımında Ashampoo Driver Programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleşeceği alanı seçin ve ardından İleri butonuna tıklayın.

  a2.png

  Ashampoo Driver Programı kurulumu tamamlandıktan sonra Son butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  a3.png

  Ashampoo Driver Programı nasıl kullanılır?

  Ashampoo Driver Programının kurulumu tamamlandıktan sonra Ashampoo Driver Programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Bilgisayarınızda çalıştırmış olduğunuz Ashampoo Driver Programı bilgisayarınızdaki sürücülerin tarama işlemini de otomatik olarak gerçekleştirecektir. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra güncelleme isteyen ve eksik olan sürücülerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  a4.png

  Bilgisayarınızdaki eksik veya eski sürüme sahip olan sürücülerin listesine Genel Bakış sekmesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu liste üzerinde yer alan sürücüleri dilerseniz sağ alt kısımda bulunan Tümünü Güncelle butonuna tıklayarak tek seferde tüm sürücülerinizi güncelleyebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızdaki sürücüleri tek tek güncellemek isterseniz liste üzerinden güncellemek istemediğiniz sürücülerin üzerinde bulunan tik işaretini kaldırarak güncelleme işlemine devam edebilirsiniz.

  a5.png
Facebook yorumları