Ashampoo Music Studio 6

Bilgisayarınızdaki müzik ve ses dosyalarını düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  40,9 MB
  Sürüm:
  6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Ashampoo
  Ashampoo Music Studio, bilgisayarınızdaki ses dosyalarını düzenlemek ve yazdırmak için kullanabileceğiniz bir ses düzenleme programıdır. Program, ses diski kopyalamasını hızlı bir şekilde gerçekleştirir ve eksik parça bilgilerini kapsamlı bir çevrimiçi veritabanına göre otomatik olarak doldurur. Ashampoo Music Studio programını kullanarak bilgisayarınızdaki ses dosyalarını yazdırılabilir veya farklı ses formatlarına dönüştürülebilirsiniz. Entegre ses editörü, kullanıcıların ses geçitlerini değiştirmelerini veya kaldırmasını sağlar. Tüm bu özelliklere ek olarak: Ashampoo Music Studio programını kullanarak bilgisayarınızdaki ses dosyalarından istediğiniz uzun parçaları tek tek parçalara ayırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ashampoo Music Studio programını indirmek ücretsizdir.
  2. Ashampoo Music Studio programı sezgisel ve kullanışlı arayüze sahiptir. Bu nedenle programın sahip olduğu özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. Ashampoo Music Studio programında düzenleyeceğiniz ses dosyaları otomatik olarak çevrimiçi kütüphane ile senkronize edilmektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ashampoo Music Studio programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Ashampoo Music Studio Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Ashampoo Music Studio indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Ashampoo Music Studio indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ashampoo Music Studio Nasıl Kurulur?

  1. Ashampoo Music Studio indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak olan Ashampoo Music Studio kurulum sihirbazı üzerinde yer alan “Agree & Proceed” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   a1.png

  2. Kurulumun ikinci aşamasında ise Ashampoo Music Studio programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse for folder” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a2.png

  3. PC’ye Ashampoo Music Studio kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresini kapattığınızda Ashampoo Music Studio programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   a3.png

  Ashampoo Music Studio Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak Ashampoo Music Studio programına giriş yapabilirsiniz. Ashampoo Music Studio programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki menüyü kullanarak bilgisayarınızdaki ses dosyalarına uygulamak istediğiniz işlemi seçebilirsiniz.

   a4.png

  2. Ashampoo Music Studio programının “Organize” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızdaki ses dosyalarını programa ekleyebilirsiniz. “Organize” bölümündeki menü üzerinden düzenlemek istediğiniz ses dosyasını seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a5.png

  3. Ses dosyasını seçme işlemini gerçekleştirdikten sonra “Audio splitter” bölümünü kullanabilirsiniz. Bu bölümde programda açtığınız ses dosyasının içeriğinden istediğiniz kısımlarını parçalara ayırabilirsiniz.

   a6.png

  4. Ashampoo Music Studio programında oluşturduğunuz ses dosyalarının hangi dosya uzantısına sahip olacağını seçebilir veya mevcut ses dosyalarının uzantısını değiştirebilirsiniz.

   a7.png
Facebook yorumları