Ashampoo Soundstage 1.0.1

Bilgisayarınızda surround ses kalitesi kullanmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  116 MB
  Sürüm:
  1.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ashampoo
  Ashampoo Soundstage, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çeşitli özelleştirme seçeneklerine sahip olan kulaklığınızda surround ses deneyimini yaşamanızı sağlayan bir programdır. Ashampoo Soundstage programı bilgisayarınızdan gelen ses sinyallerini işleyen ve bir surround çıkış oluşturmak için bunları değiştiren sanal bir ses kartı olarak işlev görecektir. Program, tam efekti yaşayabilmeniz için iyi bir çift kulaklıkla kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Renkli arabirimin kullanımı kolaydır, çünkü her bir sanal hoparlörü, ses seviyesini ayarlayarak veya sesi kısarak veya yalnız bırakarak ayrı ayrı kontrol etmenizi sağlar. Ashampoo Soundstage programını kullanarak 5.1, 6.1 ve hatta 7.1 yapılandırmaya sahip olabilirsiniz, ancak standart bir stereo yapılandırmayı da kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ashampoo Soundstage indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Ashampoo Soundstage programını kullanarak bilgisayarınızdaki seslerin daha kaliteli çalınmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Ashampoo Soundstage programındaki farklı ses modlarından dilediğinizi seçebilir ve özelleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ashampoo Soundstage programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansınız satın almanız gerekmektedir.

  Ashampoo Soundstage Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Ashampoo Soundstage indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda PC’ye Ashampoo Soundstage indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ashampoo Soundstage Nasıl Kurulur?

  1. Ashampoo Soundstage kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılacak sihirbaz içerisindeki “Agree & Proceed” butonuna tıklayarak programın kurulumunu başlatın.

   a1.PNG

  2. Kurulumun ikinci bölümünde ise sihirbaz içerisindeki “Browse for folder” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak bilgisayara Ashampoo Soundstage kurulum işlemini gerçekleştirin.

   a2.PNG

  3. PC’ye Ashampoo Soundstage kurulum işlemi tamamlandığında “Finish” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazını kapatabilirsiniz.

   a3.PNG

  Ashampoo Soundstage Nasıl Kullanılır?

  1. Ashampoo Soundstage programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı çalıştırın. Ashampoo Soundstage programını çalıştırdığınızda açılacak arayüz seçili olan konumu ve hoparlör kurulumunu görüntüler. Bir hoparlörün sesini kapatmak için "M" yi ve solo moda geçmek için "S" yi tıklayın. Programın arayüzünde bulunan “Boost” seçeneğini işaretlediğinizde ise programın ses yükseltici özelliğini aktif hale getirebilirsiniz.

   a4.jpg

  2. Aşağıdaki görselde işaretlenmiş olan butona tıkladığınızda ise Ashampoo Soundstage programının sahip olduğu farklı modlar arasında geçiş yapabilirsiniz. Dilerseniz bu modları kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.

   a5.png

  3. Ashampoo Soundstage programındaki herhangi bir mod seçeneğinin içeriğini düzeltirken arayüzün sol kısmında yer alan bölüm üzerinden kullanılan çalma ses cihazını istediğiniz gecikme ile birlikte seçebilirsiniz. Gecikme süresi ne kadar düşük olursa CPU kullanımı o kadar yüksek olur.

   a6.png

  4. Ashampoo Soundstage programının arayüzü içerisindeki “Room Parameters” bölümü ise sesin şiddetini belirlemenize, sürdürülmesini belirlemenize ve seslerin bozulmadan çalınmasını sağlayan çeşitli araçlara sahiptir.

   a7.png
Facebook yorumları