Ashampoo UnInstaller 8.00.12

Bilgisayarınızdaki bir program veya uygulamayı tamamen kaldırmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  14,2 MB
  Sürüm:
  8.00.12
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ashampoo
  Ashampoo UnInstaller, bilgisayarınızda kurulu olan program veya uygulamaları sabit diskinizden güvenli bir şekilde ve geride iz bırakmadan tamamen kaldırmanıza yardımcı olan bir programdır. Temiz ve modern görünümlü bir arayüze sahip olan Ashampoo UnInstaller, bilgisayarınızda yüklü olan tüm programların bir listesini, mevcut günlük dosyalarını ve ayrıca kayıt defteri, dosya ve sistem değişikliklerini görüntülemenizi sağlar. Sadece Ashampoo UnInstaller'in izlediği uygulamalar değil, aynı zamanda konuşlandırılmış güncellemeleri, tarayıcı eklentilerini ve Windows Mağazası uygulamalarını da görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, Ashampoo UnInstaller, başlangıçtaki ve mevcut kayıt defteri durumunu karşılaştırmak ve söz konusu programın tüm izlerini etkin bir şekilde kaldırmak için yeni bir program yükleyebilir ve yükleme işleminin bir günlük dosyasını tutabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ashampoo UnInstaller indirmek ücretsizdir.
  2. Ashampoo UnInstaller kullanarak bilgisayarınızdan kaldıracağınız program veya uygulama arkasında hiçbir atık dosya bırakmaz.
  3. Ashampoo UnInstaller programını aynı zamanda bir sistem optimizasyon aracı olarak da kullanabilirsiniz. Program, bilgisayarınızın daha performanslı bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ashampoo UnInstaller programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Ashampoo UnInstaller Nasıl İndirilir?

  PC’ye Ashampoo UnInstaller indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Ashampoo UnInstaller indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ashampoo UnInstaller Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Ashampoo UnInstaller kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak olan pencere üzerindeki “Agree & Proceed” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza Ashampoo UnInstaller kurulumunu başlatabilirsiniz.

   u1.JPG
  2. Kurulum işlemini gerçekleştirmeden önce Ashampoo UnInstaller programının bilgisayarınızda kurulacağı bölümü “Browse for folder” butonuna tıklayarak seçin. Programın kurulacağı alanı seçmenizin ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   u2.JPG

  3. PC’ye Ashampoo UnInstaller kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Program, pencereyi kapatmanızın ardından otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   u3.JPG

  Ashampoo UnInstaller Nasıl Kullanılır?

  1. Ashampoo UnInstaller programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Ashampoo UnInstaller programına giriş yapmanızın ardından açılacak menü üzerinde yer alan “Applications” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda kurulu olan tüm Windows uygulamalarını ve programları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   u4.JPG

  2. “Applications” bölümüne giriş yaptıktan sonra bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak istediğiniz programı veya uygulamayı liste üzerinden seçin ve ardından “Uninstall” butonuna tıklayın.

   u5.JPG

  3. Bilgisayarınızdan tamamen kaldırmak istediğiniz programı veya uygulamayı seçtikten sonra açılacak olan pencere üzerinde yer alan “Uninstall” butonuna tıklayın. Bu pencerede dikkatli olmanızı tavsiye ederiz çünkü yapılacak işlemi geri alamıyorsunuz.

   u6.JPG

  4. Seçtiğiniz program veya uygulamayı Ashampoo UnInstaller kullanarak bilgisayarınızdan tamamen kaldırdıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak aktif olan pencereyi kapatabilir ve bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   u7.JPG
Facebook yorumları