Ashampoo WinOptimizer 17

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızın performansını yükseltmenize yardımcı olan progrom

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  18,3 MB
  Sürüm:
  17
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ashampoo
  Ashampoo WinOptimizer, bilgisayarınızın sistemini korumayı ve performansını artırmayı amaçlayan bir araç koleksiyonundan oluşan programdır. Kullanıcı arayüzü oldukça basit ve kullanışlıdır. Programın sahip olduğu tüm özellikleri sadece birkaç tıklama ile hızlıca kullanabilirsiniz. Ashampoo WinOptimizer programının sahip olduğu özelliklerden bazıları şunlardır: Tek Tıklamayla En İyileyici, Sürücü Temizleyici, Kayıt Defteri İyileştirici, Birleştirme Aracı vb.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ashampoo WinOptimizer programını indirmek ücretsizdir.
  2. Ashampoo WinOptimizer programını kullanarak birden fazla programın gerçekleştirebileceği sistem düzeltme özelliklerini sadece tek bir programda kullanabilirsiniz.
  3. Ashampoo WinOptimizer programını bilgisayarınızda düzenli olarak kullanırsanız,bilgisayarınızın performansında önemli bir boyutta performans artışı yakalayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ashampoo WinOptimizer programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Ashampoo WinOptimizer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Ashampoo WinOptimizer indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Ashampoo WinOptimizer Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Ashampoo WinOptimizer kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Agree & Proceed” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   a1.PNG

  2. Kurulumun ikinci aşamasında ise Ashampoo WinOptimizer programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı “Browse for folder” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   a2.PNG

  3. Bilgisayara Ashampoo WinOptimizer kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   a3.PNG

  Ashampoo WinOptimizer Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işlemini tamamladığınız Ashampoo WinOptimizer programını bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ashampoo WinOptimizer programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerinde bulunan “Optimize” butonuna tıklayarak bilgisayarınızın mevcut durumunu hızlı bir şekilde optimize edebilirsiniz.

   a4.png

  2. Bilgisayarınızı optimize etme işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Optimizasyon işleminin tamamlanmasının ardından bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   a5.jpg

  3. Ashampoo WinOptimizer programının “Automatic” özelliğini kullanarak bilgisayarınızın otomatik olarak optimizasyon edilmesini sağlayabilirsiniz. Programın otomatik optimizasyon özelliği sayesinde bilgisayarınızdan sürekli olarak yüksek performans alabilirsiniz.

   a6.jpg

  4. Ashampoo WinOptimizer programının “Maintain system” bölümüne giriş yaparak birden fazla programın yapacağı sistem düzeltme işlemlerini sadece Ashampoo WinOptimizer programını kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

   a7.png
Facebook yorumları