Asoftis PC Cleaner 1.2

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemenize yardımcı olan basit bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,8 MB
  Sürüm:
  1.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Asoftis
  Asoftis PC Cleaner, bilgisayarınızdaki gereksiz verilerden kurtularak depolama alanını artırmanıza ve bilgisayarınızın yüksek performansta çalışmasına yardımcı olan bir programdır. Asoftis PC Cleaner, bilgisayarınızın hem sabit disk temizliği hem de kayıt defteri optimizasyonunu gerçekleştirmek için kullanılabilir. Asoftis PC Cleaner programını kullanarak bilgisayarınızı taramaya başladığınızda, silinmesi gereken geçici dosyalar ve Geri Dönüşüm Kutusu içeriği ile ilgili tarama gerçekleştirilir. Geçici verilerin genellikle depolandığı sisteminizdeki birkaç konumu analiz eder. Asoftis PC Cleaner, sabit diskler, SSD'ler ve SSHD'lerle birlikte çalışarak, yedek verilerin hızlı bir şekilde temizlenmesini kolaylaştırır. Ancak, verileri sildiği ve sistemin kayıt defterini değiştirdiği için, kullanmadan önce bir sistem yedeği oluşturmanız önerilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Asoftis PC Cleaner indirmek ücretsizdir.
  2. Asoftis PC Cleaner programını kullanarak bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde artırabilirsiniz.
  3. Asoftis PC Cleaner programı aracılığıyla bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını da tek tıklama ile düzeltebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Asoftis PC Cleaner programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Asoftis PC Cleaner Nasıl İndirilir?

  PC’ye Asoftis PC Cleaner indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Asoftis PC Cleaner indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Asoftis PC Cleaner Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Asoftis PC Cleaner kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresi üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a1.PNG

  2. Asoftis PC Cleaner programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   a2.PNG

  3. PC’ye Asoftis PC Cleaner kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   a3.PNG

  Asoftis PC Cleaner Nasıl Kullanılır?

  1. Asoftis PC Cleaner programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Asoftis PC Cleaner programına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerindeki “Start CLEAN” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaların temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

   a4.PNG

  2. Asoftis PC Cleaner programının ana penceresinde bulunan “Registry clean” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını düzeltebilirsiniz.

   a5.PNG

  3. Asoftis PC Cleaner programının “Registry clean” bölümüne giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Start SCAN” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatın.

   a6.PNG

  4. Bilgisayarınızın kayıt defterinde bulunan hataların tespit edilmesinin ardından düzeltmek istediğiniz hatayı seçin ve ardından “Clean NOW” butonuna tıklayın. Bu işlemleri gerçekleştirmenizin ardından seçtiğiniz hata(lar) otomatik olarak düzeltilecektir.

   a7.PNG
Facebook yorumları