Assetizr indir 2.0.1

Bilgisayarınızda bulunan resim dosyalarını yeniden boyutlandırmanızı sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  101 MB
  Sürüm:
  2.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Dube
  Assetizr, bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları yeniden boyutlandırmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Sahip olduğu kullanışlı ara yüz ve hızlı işlem yapabilme özelliği sayesinde Assetizr programı, bilgisayarınızdaki fotoğrafların çözünürlüklerini, fotoğraf kalitesini ve dosya formatını değiştirebilmenize imkan sunmaktadır. Assetizr programı üzerinden düzenlediğiniz fotoğraflar tek klasör altında toplanır ve büyük bir karışıklığın önüne geçmenize yardımcı olur.

  Programın Artı Yönleri

  1. Assetizr indirmek ücretsizdir.
  2. Assetizr programı her türlü fotoğraf dosya formatını ve çözünürlüğünü desteklemektedir.
  3. Assetizr çok kullanışlı bir ara yüze sahiptir.
  4. Assetizr programını kurulum yapmaya gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Assetizr programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Assetizr programı bilgisayarınızda çok fazla alan kaplamaktadır.

  Assetizr nasıl indirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Assetizr indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Assetizr kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Assetizr nasıl kurulur?


  Assetizr kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Assetizr kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra programın kurulum işlemi sadece saniyeler içerisinde tamamlanacaktır.


  Assetizr nasıl kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından Assetizr programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Assetizr programı üzerinden düzenlemek istediğiniz fotoğrafı, karşınıza gelecek olan pencere üzerinde bulunan Select files butonuna tıklayarak veya sürükle bırak işlemi yöntemini kullanarak açabilirsiniz.

   a1.jpeg

  2. Select files butonuna tıklayarak veya sürükle bırak yöntemini kullanarak açmış olduğunuz fotoğrafların çözünürlüğünü, dosya ismini, dosya formatını ve kalitesini değiştirebilirsiniz. Özelliklerini değiştirdiğiniz fotoğrafların boyutlarında olan değişimleri de anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Düzenleme işlemini tamamlamış olduğunuz fotoğrafları sağ alt kısımda bulunan Show output butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   a2.jpeg

  3. Show output butonuna tıkladıktan sonra Assetizr programını kullanarak düzenlediğiniz tüm fotoğraflara tek klasör üzerinden kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

   a3.jpeg
Facebook yorumları