ATNSoft Key Manager 1.13

Bilgisayarınızda kısayol tuş kombinasyonları oluşturmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,9 MB
  Sürüm:
  1.13
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ATNSoft
  ATNSoft Key Manager, bilgisayarınızda tuş ve fare kombinasyonları oluşturmanıza ve diğer özel kombinasyonlara eylem atamanıza sağlayan bir programdır. ATNSoft Key Manager, düz kelimelerle, uygulama, tuşları, tuş kombinasyonlarını ve hatta tuş ve fare tuş kombinasyonlarını yeniden eşleştirmenize izin vererek işletim sisteminizle etkileşim biçiminizi geliştirir. Ek olarak, tuş veya düğme dizilerini ve uzun basmaları yeniden eşleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ATNSoft Key Manager programını indirmek ücretsizdir.
  2. ATNSoft Key Manager programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın işleyişine herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ATNSoft Key Manager programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  ATNSoft Key Manager Nasıl İndirilir?

  PC’ye ATNSoft Key Manager indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza ATNSoft Key Manager indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  ATNSoft Key Manager Nasıl Kurulur?

  1. ATNSoft Key Manager programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak bilgisayara ATNSoft Key Manager kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

   a1.PNG

  2. Kurulum işleminin diğer aşamasında ise ATNSoft Key Manager programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı disk alanını “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak programın kurulum işlemini gerçekleştirin.

   a2.PNG
  3. PC’ye ATNSoft Key Manager kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   a3.PNG

  ATNSoft Key Manager Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz ATNSoft Key Manager programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. ATNSoft Key Manager programını bilgisayarınızda çalıştırmanızın ardından programın ana ekranında yer alan “double click to add” butonuna çift tıklayarak programın yönetim penceresini açabilirsiniz.

   a4.PNG

  2. ATNSoft Key Manager programının yönetim penceresini açtıktan sonra bu pencere üzerinden programın sahip olduğu özellikleri kullanabilir ve mevcut özellikleri kolaylıkla yönetebilirsiniz. Bu pencere üzerindeki “Key or key combination” bölümüne giriş yaparak yeni bir tuş kombinasyonu oluşturabilir veya mevcut bir tuş kombinasyonunu düzenleyebilirsiniz.

   a5.PNG
  3. ATNSoft Key Manager programının “Paste text” özelliğini kullanarak çok uzun metinleri sadece bir tuş kombinasyonuna atayabilir ve bu metinin saniyeler içerisinde ekrana yazdırılmasını sağlayabilirsiniz.

   a6.PNG

  4. ATNSoft Key Manager programındaki “Launch a program or file” özelliği sayesinde bilgisayarınızdan çalıştırmak istediğiniz program veya herhangi bir dosyaya kısayol tuş kombinasyonu tanımlayabilirsiniz. Örnek olarak; klavyeden F3 tuşuna basıldığında bilgisayarınızdan bir program veya dosya çalıştırabilirsiniz.

   a7.PNG

  5. ATNSoft Key Manager programının ana ekranı üzerinden programa eklediğiniz tüm kısayolları ve tuş kombinasyonlarını kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   a8.PNG
Facebook yorumları