Audials One 2020.2.14.0

Bilgisayarınıza müzik ve podcast dosyaları indirebileceğiniz gelişmiş bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  132 MB
  Sürüm:
  2020.2.14.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Audials AG
  Audials One, bilgisayarınıza çeşitli radyo istasyonlarından müzik ve podcast dosyalarını indirmenizi sağlayan bir programdır. Audials One programını kullanarak belirli bir sanatçı, şarkı veya albüm arayabilir ve çalan bir sonraki çevrimiçi radyoyu görüntüleyebilirsiniz. Programda görüntülediğiniz radyo kanallarında çalan müziklerden bir çalma listesi oluşturabilir veya bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Audials One programının bir başka ilginç özelliği de podcast'leri aramanıza ve kaydetmenize izin vermesidir. Dinlemek istediğiniz bir podcast varsa onu arayabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Ayrıca, bir öneri listesini veya komedi, eğitim veya iş gibi kategorilere göre düzenlenmiş mevcut podcast'leri görüntüleme seçeneğiniz de vardır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Audials One programını indirmek ücretsizdir.
  2. Audials One programını Android ve Apple cihazları ile eşleştirebilirsiniz.
  3. Audials One programında kendi çalma listenizi oluşturabilir ve bu çalma listesini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
  4. Audials One programı içerisinde büyük bir müzik ve podcast kütüphanesi barındırmaktadır. Eğer istediğiniz içerik programda bulunmuyorsa otomatik olarak internetten bulunur ve size sunulur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Audials One programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Audials One Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Audials One indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Audials One indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Audials One Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Audials One indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili ve programın kurulacağı bölümü seçin. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak bilgisayara Audials One kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   a1.PNG

  Audials One Nasıl Kullanılır?

  1. PC’ye Audials One kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak çalıştırabilirsiniz. Audials One programını başlattığınızda açılacak arayüz içerisinden popüler yayınları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca “Search Audials” bölümünü kullanarak istediğiniz içerikleri arayabilirsiniz.

   a2.PNG

  2. Audials One programında herhangi bir sanatçının profilini görüntülediğinizde bu profil içerisinden sanatçının popüler parçalarını, çalma listelerini, albümlerini ve sanatçı hakkındaki haberleri görüntüleyebilirsiniz.

   a3.PNG

  3. Audials One programında ziyaret ettiğiniz sanatçı profilinin içerisindeki herhangi bir parçanın üzerine tıklayarak hızlı bir şekilde bilgisayarınızda oynatabilirsiniz. Audials One programında dinlediğiniz her parçayı bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   a4.PNG

  4. Audials One programının ana penceresinin sol bölümünde yer alan menüyü kullanarak programın içeriğindeki podcastleri de görüntüleyebilirsiniz.

   a5.PNG

  5. Audials One programını Android ve Apple cihazlarınızla eşleştirerek çalınan parçaları mobil cihazlardan da görüntüleyebilirsiniz.

   a6.png
Facebook yorumları