Auslogics Anti-Malware 1.21.0.0

Bilgisayarınıza zarar verebilecek dosyaları tespit etmenizi ve onları silmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  11,8 MB
  Sürüm:
  1.21.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Auslogics
  Auslogics Anti-Malware, bilgisayarınızdaki tüm kötü amaçlı veya şüpheli tehditleri tespit etmenize ve onları bilgisayarınızdan kaldırmanızı sağlayan programdır. Auslogics Anti-Malware, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Program üzerindeki tüm özellikler, programı yeni kullanmaya başlayanların bile bilgisayarlarının durumunu çok fazla uğraşmadan değerlendirmelerini kolaylaştırmak için özenle düzenlenmiştir. Auslogics Anti-Malware programını çalıştırdığınızda, otomatik olarak taramayı başlatır ve sonuçlarını ana pencerede görüntüler. Ayrıca, isteğe bağlı olarak da standart tarama türlerinden birini (hızlı, tam veya özel) seçerek yeni bir tarama yapmaya başlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Auslogics Anti-Malware programını indirmek ücretsizdir.
  2. Auslogics Anti-Malware programındaki otomatik tarama özelliği sayesinde bilgisayarınızı sürekli olarak güvende tutabilirsiniz.
  3. Auslogics Anti-Malware programındaki farklı tarama seçenekleri sayesinde programı kendi isteğinize göre yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Auslogics Anti-Malware programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  Auslogics Anti-Malware Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Auslogics Anti-Malware indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Auslogics Anti-Malware Nasıl Kurulur?

  1. Auslogics Anti-Malware kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden programda kullanmak istediğiniz dili ve programın kurulacağı alanı seçin ve ardından “Click to install” butonuna tıklayın.

   a1.PNG

  2. Bilgisayara Auslogics Anti-Malware kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak programın kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   a2.PNG

  Auslogics Anti-Malware Nasıl Kullanılır?

  1. Auslogics Anti-Malware kurulum işlemi tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Auslogics Anti-Malware programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz tarama işleminin türünü seçin ve ardından “Start Scan” butonunatıklayarak tarama işlemini başlatın.

   a3.PNG

  2. Auslogics Anti-Malware programında gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda tespit edilen zararlı dosyaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Listelenen dosyalardan bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz dosyaları seçin ve ardından “Remove” butonuna tıklayarak dosyaların kaldırma işlemini başlatın. Bu işlemin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya yoğunluğuna göre değişiklik gösterebilir.

   a4.PNG

  3. Auslogics Anti-Malware programının ana ekranında bulunan “Scheduler” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda otomatik tarama özelliğini aktif edebilirsiniz. Bu özellik sayesinde bilgisayarınız sizin seçeceğiniz zaman aralıklarında otomatik olarak taranır ve bulunan zararlı dosyaları kaldırmanız için size bildirim gönderilir.

   a5.PNG
Facebook yorumları