Auslogics BitReplica 2.4.0.0

Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı sürekli olarak yedeklemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  10,5 MB
  Sürüm:
  2.4.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Auslogics
  Auslogics BitReplica, birden fazla yedekleme modunu kullanarak bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyanın düzenli olarak yedeklenmesini sağlayan programdır. Auslogics BitReplica, beklenmedik veri kaybı, bozulma veya hırsızlık durumunda dosyaları yedeklemek için tasarlanmış, becerikli bir Windows yardımcı programıdır. Ara kullanıcılar tarafından yapılandırılacak kadar sezgisel gelişmiş ayarlarla birlikte gelir. Auslogics BitReplica, ister aynı ister farklı bir disk, çıkarılabilir veya ağ olsun, kaydetme konumuna ek olarak, önceden tanımlanmış (örn. Firefox ve Chrome profili) veya özel dosya ve klasörlere yedeklemeye dahil edilecek öğeleri belirtmenizi gerektirir. Verileri yedeklemek için birkaç yöntem vardır. Basit mod, dosyaları yalnızca bir yerden başka bir yere kopyalar ve eski klasörleri hedef klasörden kaldırmaz; tam yedekleme yöntemi ise dosyaları kopyalar ve yukarıda belirtilen nesneleri siler.

  Programın Artı Yönleri

  1. Auslogics BitReplica programını indirmek ücretsizdir.
  2. Auslogics BitReplica programındaki yedekleme işlemlerini istediğiniz tarih ve saate göre planlayabilirsiniz.
  3. Auslogics BitReplica programı bilgisayarınız başlatıldığında otomatik olarak çalışır ve otomatik olarak yedekleme işlemini gerçekleştirir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Auslogics BitReplica programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Auslogics BitReplica Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Auslogics BitReplica indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından PC’ye Auslogics BitReplica indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Auslogics BitReplica Nasıl Kurulur?

  1. Auslogics BitReplica programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresi üzerindeki “…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Click to install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   a1.PNG

  2. Auslogics BitReplica programının bilgisayarınıza kurulumu gerçekleştirdikten sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   a2.PNG

  Auslogics BitReplica Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Auslogics BitReplica programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Auslogics BitReplica programına giriş yaptığınızda açılacak olan pencere üzerindeki “Add…” butonuna tıklayarak yedeklenmesini istediğiniz dosya veya klasörü programa entegre edin.

   a3.PNG

  2. Yedeklenmesini istediğiniz dosyayı Auslogics BitReplica programına entegre etmenizin ardından programın ana penceresi üzerinden dosyayı seçin ve “Next” butonuna tıklayın.

   a4.PNG

  3. Yedeklenecek dosyayı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden dosyanın yedekleneceği alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a5.PNG

  4. Yedeklenecek dosyaları ve yedeklenecek alanı seçtikten sonra yedekleme türünü seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a6.PNG

  5. Son olarak Auslogics BitReplica programında planladığınız yedekleme işleminin hangi zamanlarda gerçekleştirileceğini belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a7.PNG

  6. Auslogics BitReplica programında gerçekleştirmek istediğiniz yedekleme işlemi ile alakalı gerekli olan tüm koşulları yerine getirdikten sonra “Finish” butonuna tıklayın.

   a8.PNG


  7. Oluşturduğunuz yedekleme işlemini Auslogics BitReplica programının ana penceresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Auslogics BitReplica programı bilgisayarınız başlatıldığında otomatik olarak çalışır ve seçtiğiniz dosyaların sürekli olarak yedeklenmesini sağlar.

   a9.PNG
Facebook yorumları