Auslogics BoostSpeed indir 10.0.21.0

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizlemenize ve sistem hızlandırmanıza yarayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  20,3 MB
  Sürüm:
  10.0.21.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  auslogics
  Auslogics BoostSpeed, kullanıcının bilgisayarını hızlandırmak, optimize etmek ve temizlemek, kayıt defteri hatalarını düzeltmek, internet performansını artırmak, gereksiz dosyaları ve girişleri kaldırmak, diskleri ve kayıt defterini birleştirmek için ücretsiz bir programdır. Ayrıca Auslogics BoostSpeed programı üzerinden bilgisayarın performansını artırmak ve bilgisayarın açılma ve kapanma süresini azaltmak için de işlemler gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Auslogics BoostSpeed programını indirmek ücretsizdir.
  2- Auslogics BoostSpeed
  programını aktif olarak 15 milyondan fazla kullanıcı kullanmaktadır. Program, 10 yıldan fazla süredir aktif olarak güncelleme almaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Auslogics BoostSpeed programı deneme süresi ile gelmektedir. Programı sürekli olarak kullanmaya devam etmek isterseniz ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Auslogics BoostSpeed indirme nasıl yapılır?

  Auslogics BoostSpeed indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Auslogics BoostSpeed indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Auslogics BoostSpeed kurulumu nasıl yapılır?

  Auslogics BoostSpeed kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza gelecek pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili ve programın kurulumunun gerçekleştirileceği yeri seçtikten sonra Click to Install and diagnose PC butonuna tıklayın.

  a1.png

  Auslogics BoostSpeed kurulumu saniyeler içerisinde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın.

  a2.png

  Auslogics BoostSpeed nasıl kullanılır?

  Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Auslogics BoostSpeed programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programa giriş yaptığınızda Overview sekmesi üzerinde bulunan Scan All butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde hızlı bir şekilde tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  a3.png

  Programın sol kısmında yer alan menü üzerinde bulunan Clean Up Your PC bölümüne giriş yaparak bilgisayarınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaları temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Clean Up Your PC bölümüne giriş yaptıktan sonra Scan butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaların tarama işlemini gerçekleştirmek. Gereksiz dosyaların temizlenmesinin yanında Sistem Düzeltme ve Bilgisayar Hızlandırma gibi işlemleri de otomatik olarak gerçekleştireceksiniz.

  a4.png

  Gereksiz dosyaların ve bilgisayarınızı tarama işlemi tamamlandıktan sonra Resolve All butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde bulunan tüm hataları düzeltmeye başlayabilirsiniz.

  a5.png

  Gereksiz dosya temizleme ve sistem düzeltme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak PC CLEANUP REPORT ekranı açılacaktır. Bu ekran üzerinden temizleme ve düzeltme işleminin raporunu görüntüleyebilirsiniz.

  a6.png
Facebook yorumları