Auslogics Disk Defrag 9.3.0.0

Bilgisayarınızın sabit disk performansını ve depolama alanını artırmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15,3 MB
  Sürüm:
  9.3.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Auslogics
  Auslogics Disk Defrag, bilgisayarınızın sabit diskinde bulunan dosyaları birleştirmenize ve sistem dosyalarınızı diskin en hızlı kısmına taşımanızı sağlayan programdır. Auslogics Disk Defrag programı, sabit disk sürücünüzde hata olup olmadığını kontrol ederek bilgisayarınızın daha düzgün çalışmasını sağlamaktadır. Sadece birkaç butona tıklayarak bilgisayarınızın sabit diskinde bulunan hataları kolaylıkla düzeltebilirsiniz. Auslogics Disk Defrag programının en önemli özelliklerinden biri de zamanlayıcıdır. Zamanlayıcı etkinleştirildiğinde, ne zaman ve ne yapılması gerektiğini tamamen özelleştirebilirsiniz. Bilgisayar günlük, haftalık ve aylık olarak belirli bir süre kullanılmadığında uygulamayı işlemlerini çalıştıracak şekilde ayarlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Auslogics Disk Defrag programını indirmek ücretsizdir.
  2. Auslogics Disk Defrag programını düzenli olarak kullanarak bilgisayarınızın disk performansını yükseltebilirsiniz.
  3. Auslogics Disk Defrag programını kullanmak bilgisayarınızın disk alanını artırabilirsiniz.
  4. Auslogics Disk Defrag programı, bilgisayarınızda bulunan SSD’lerin de performansını yükseltmenize yardımcı olur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Auslogics Disk Defrag programındaki tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Auslogics Disk Defrag Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Auslogics Disk Defrag indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye Auslogics Disk Defrag indirme işlemi başlatılacaktır.


  Auslogics Disk Defrag Nasıl Kurulur?

  1. Auslogics Disk Defrag indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırınca aktif hale gelecek pencere üzerindeki “Installation directory” bölümünden programın bilgisayarınıza kurulacağı alanı seçin ve ardından “Agree and install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   d1.PNG

  2. Bilgisayara Auslogics Disk Defrag kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   d2.PNG

  Auslogics Disk Defrag Nasıl Kullanılır?

  1. Auslogics Disk Defrag programının kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Auslogics Disk Defrag programını çalıştırdıktan sonra açılan pencere üzerinden işlem uygulamak istediğiniz disk bölümünü seçin ve ardından “Defrag” butonuna tıklayın.

   d3.PNG

  2. Disk birleştirme işlemi tamamlandıktan sonra “General” bölümünden gerçekleştirilen işlem hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   d4.PNG

  3. Herhangi bir sabit diski seçtikten sonra Auslogics Disk Defrag programının “Volume info” bölümünden sabit diskinizin genel özelliklerine göz atabilirsiniz.

   d5.PNG

  4. Auslogics Disk Defrag programının “S.M.A.R.T.” bölümünü kullanarak bilgisayarınızdaki sabit diskin sağlık durumunu öğrenebilirsiniz.

   d6.PNG

  5. Eğer bilgisayarınızda bir SSD bulunuyorsa Auslogics Disk Defrag programını kullanarak SSD’lerinizin de performansını yükseltebilirsiniz.

   d7.PNG
Facebook yorumları