Auslogics Registry Defrag 12.2.0.1

Bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını tamamen çözmenizi sağlayan kaliteli bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  13,7 MB
  Sürüm:
  12.2.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Auslogics
  Auslogics Registry Defrag, bilgisayarınızın sistem kayıt defterindeki hataları düzeltmenize ve sürekli olarak temiz tutmanıza yardımcı olan kullanışlı bir programdır. Yazılımın arayüzü sade ve basittir. Kayıt defteri parçalanma istatistiklerini görüntüleyebilir, ayrıntıları gözden geçirebilir ve bir birleştirme görevi gerçekleştirebilirsiniz. Auslogics Registry Defrag, bir şeylerin yanlış gittiği ve ayarları geri yüklemeniz durumunda, birleştirmeden önce otomatik olarak bir geri yükleme noktası oluşturur. Tarama işi devam ederken, mevcut kayıt defteri durumunun görsel bir sunumunu ve olası optimizasyonun yanı sıra ilerleme durumunu da görüntüleyebilirsiniz. Sürecin bu bölümü tamamlandığında, Auslogics Registry Defrag'in kayıt defterinizin boyutunu ne kadar azaltabileceğini ve kayıt defteri erişim hızının ne kadar arttırılabileceğini görebilirsiniz. Birleştirme işlemini hemen başlatmak veya bir sonraki sistem yeniden başlatmak mümkündür.

  Programın Artı Yönleri

  1. Auslogics Registry Defrag programını indirmek ücretsizdir.
  2. Auslogics Registry Defrag programı, sisteminizin CPU ve belleğini en düşük düzeyde kullanır ve bilgisayarınızın performansını hiçbir şekilde etkilemez.
  3. Auslogics Registry Defrag, bilgisayarınızın kayıt defteri hatalarını düzeltmeniz için en etkili sonucu vermektedir.
  4. Auslogics Registry Defrag programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

  Auslogics Registry Defrag Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Auslogics Registry Defrag indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye Auslogics Registry Defrag indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Auslogics Registry Defrag Nasıl Kurulur?

  1. Auslogics Registry Defrag kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Agree and install” butonuna tıklayarak Auslogics Registry Defrag programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   a1.PNG

  2. PC’ye Auslogics Registry Defrag kurulum işlemi tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   a2.PNG

  Auslogics Registry Defrag Nasıl Kullanılır?

  1. Auslogics Registry Defrag programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Auslogics Registry Defrag programına giriş yapmanızın ardından aktif hale gelecek pencere üzerindeki “Analyze” butonuna tıklayarak sistem tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   a3.PNG

  2. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından “Defrag Now” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki bozuk kayıt defteri öğelerini tek tuşla onarabilirsiniz.

   a4.PNG

  3. Auslogics Registry Defrag programını kullanarak bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarını çözdükten sonra geniş kapsamlı bir rapor görüntüleyebilirsiniz.

   a5.PNG

  4. Auslogics Registry Defrag programındaki “Otomatik Optimizasyon” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarının otomatik olarak onarılmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellik, sizin herhangi bir işlem yapmadan bilgisayarınızın sistemini düzeltmenize yardımcı olur.

   a6.PNG
Facebook yorumları