Auslogics Windows Slimmer 2.2.0.1

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızı en iyi duruma getirmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15,1 MB
  Sürüm:
  2.2.0.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Auslogics
  Auslogics Windows Slimmer, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları silmenize ve bilgisayarınızda yüklü olan programları yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Auslogics Windows Slimmer programının iki farklı bakım modu vardır: Bir kerelik bakım ve düzenli bakım. İlk mod, belirli gereksiz dosya ve verilerin kaldırılmasını sağlar. Windows WinSxS kitaplıklarının, devre dışı bırakılmış bileşenlerin, Windows güncellendikten sonra oluşturulan eski işletim sistemi verilerini içeren "Windows.old" klasörünü ve sistem geri yükleme noktalarını ve Windows güncelleme dosyalarını hedefler. Düzenli Bakım özelliği ise bellek dökümü dosyalarını, Geri Dönüşüm Kutusu'nun içeriğini, geçici klasörlerdeki verileri, uygulama günlüklerini ve CD veya DVD'leri yazdırmadan önce oluşturulan önbellek klasörünü temizler. Bu işlem düzenli olarak yapılmalıdır, tek seferlik bir işlem değildir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Auslogics Windows Slimmer programını indirmek ücretsizdir.
  2. Auslogics Windows Slimmer programını kullanarak bilgisayarınızın performansını ve depolama alanını önemli ölçüde artırabilirsiniz.
  3. Auslogics Windows Slimmer programında bulunan “Uninstaller” özelliğini kullanarak herhangi bir program veya uygulamayı bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz.

  Auslogics Windows Slimmer Nasıl İndirilir?

  PC’ye Auslogics Windows Slimmer indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Auslogics Windows Slimmer kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Auslogics Windows Slimmer Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Auslogics Windows Slimmer kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerindeki “Agree and install” butonuna tıklayarak PC’ye Auslogics Windows Slimmer kurulum işlemini gerçekleştirin.

   w1.PNG

  2. Bilgisayara Auslogics Windows Slimmer kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilir ve programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   w2.PNG

  Auslogics Windows Slimmer Nasıl Kullanılır?

  1. Auslogics Windows Slimmer kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Auslogics Windows Slimmer programını bilgisayarınızda çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinde bulunan tarama işlemlerinden gerçekleştirmek istediğiniz seçin ve ardından “Start Scan” butonuna tıklayarak tarama işlemini başlatın.

   w3.PNG

  2. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızda tespit edilen hataları veya gereksiz dosyaları temizlemek için “Start Cleanup” butonuna tıklayın.

   w4.PNG

  3. Auslogics Windows Slimmer programında gerçekleştireceğiniz temizleme işlemi biraz vakit alabilir. Bu nedenle temizleme işlemi tamamlanana kadar programı kapatmamaya özen gösterin. Temizleme işleminin tamamlanmasının ardından bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   w5.PNG

  4. Auslogics Windows Slimmer programının “App List Cleanup” bölümüne giriş yaparak programın “Uninstaller” özelliğini kullanabilirsiniz. Bu özellik, bilgisayarınızdaki herhangi bir program veya uygulamayı arkasında kalıntı dosya bırakmadan bilgisayarınızdan kaldırmanızı sağlar.

   w6.PNG
Facebook yorumları