Auto Recycle Bin 1.09

Bilgisayarınızın Geri Dönüşüm Kutusu'ndaki öğeleri otomatik olarak silmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,6 MB
  Sürüm:
  1.09
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  CyRobo LTD
  Auto Recycle Bin, bilgisayarınızın Geri Dönüşüm Kutusu’nda bulunan öğeleri hızlı ve düzenli bir şekilde temizlemenizi sağlayan programdır. Auto Recycle Bin, Geri Dönüşüm Kutusu'nun otomatik olarak yönetilmesini sağlamak için tasarlanmış basit bir programdır. Belirli bir süre sonra veya Geri Dönüşüm Kutusu çok dolduğunda, neredeyse hiç kullanıcı girişi gerektirmeyen öğeleri otomatik olarak silebilir. Öğelerin Geri Dönüşüm Kutusu’nda çok uzun süre kalmadığından emin olmanın bir yolu bir zaman sınırı belirlemektir. Bir veri Geri Dönüşüm Kutusu'nda bundan daha uzun bir süredir duruyorsa, bu veri otomatik olarak silinecektir. Eğer silinen veri çok uzun zamandır oradaysa, artık ona ihtiyacınız yok demektir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Auto Recycle Bin programını indirmek ücretsizdir.
  2. Auto Recycle Bin programı sayesinde Geri Dönüşüm Kutusu’nda silinmeyi bekleyen verilerin otomatik olarak silinmesini sağlayabilirsiniz.
  3. Auto Recycle Bin programının sahip olduğu tüm özellikleri tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Auto Recycle Bin programını kullanarak sileceğiniz dosyalarda geri kurtarma gibi bir seçenek bulunmuyor. Silinen dosyalar bilgisayarınızdan tamamen kaldırılır.

  Auto Recycle Bin Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Auto Recycle Bin indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye Auto Recycle Bin indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Auto Recycle Bin Nasıl Kurulur?

  1. Auto Recycle Bin kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda bilgisayarınızın ekranına gelecek pencere içerisinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a1.PNG

  2. Bilgisayara Auto Recycle Bin kurulumu tamamlandıktan sonra kurulum penceresi içerisinde yer alan “Finish” butonuna tıklayarak pencereyi kapatın.

   a2.PNG

  Auto Recycle Bin Nasıl Kullanılır?

  1. Auto Recycle Bin programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Auto Recycle Bin programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz üzerinden Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki öğelerin hangi sıklıkta temizleneceğini ve hangi boyuta ulaştığında temizleneceğini seçin ve ardından “Process all” butonuna tıklayarak seçtiğiniz işlemleri uygulayın.

   a3.PNG

  2. Auto Recycle Bin programının ana ekranında bulunan “See items in the Recycle Bin” butonuna tıklayarak bilgisayarınızın Geri Dönüşüm Kutusu’nda bulunan verileri görüntüleyebilirsiniz.

   a4.PNG

  3. Bilgisayarınızın geri dönüşüm kutusundaki verileri kalıcı olarak silmek için yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki verileri işaretleyin ve ardından “Delete selected items” butonuna tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde Geri Dönüşüm Kutusu’ndaki verileri manuel olarak kalıcı bir şekilde silebilirsiniz.

   a5.PNG
Facebook yorumları