Avant Web Tarayıcı indir 12.5.0.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve hızlı internet tarayıcı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,3 MB
  Sürüm:
  12.5.0.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Avant Force
  Avant Web Tarayıcı, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ultra hızlı ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Kullanıcı dostu arayüzü, giriş yaptığınız sitelere yaptığı güvenlik taraması ve sürekli olarak güncelleme alması Avant Web Tarayıcı programını kullanılabilir yapıyor. Üstelik üzerinde bulunan reklam engelleyici sayesinde internet üzerinde gezinti yaparken karşınıza çıkan can sıkıcı reklamları görüntülemeden hızlı bir şekilde internette gezinti yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Avant Web Tarayıcı programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Avant Web Tarayıcı
  üzerinden giriş yapmak istediğiniz web sitelerine önceden güvenlik taraması yaparak giriş yapacağınız web sitesinde bilgisayarınızı tehdit edecek herhangi bir virüs veya kötü yazılım algılandığında web sitesine girişiniz otomatik olarak engelleniyor.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Avant Web Tarayıcı programının üzerinde bulunan menüleri kullanırken zorluk yaşayabilirsiniz ancak zaman içerisinde programı kullandıkça bu zorluk sona erecektir.

  Avant Web Tarayıcı indirme nasıl yapılır?

  Avant Web Tarayıcı indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Avant Web Tarayıcı kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Avant Web Tarayıcı kurulumu nasıl yapılır?

  Avant Web Tarayıcı kurulum dosyası indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Avant Web Tarayıcı programını bilgisayarınıza kurmak için kurulum dosyasını çalıştırdığınızda karşınıza gelecek pencere üzerinden Standart kurulum seçeneğini işaretleyin ve Yükle butonuna tıklayın.

  a1.png

  Standart kurulum seçeneğini işaretledikten sonra Avant Web Browser bilgisayarınız için en iyi ayarları yaparak otomatik olarak kurulumu gerçekleştirecektir. Kurulum tamamlandıktan sonra Bitir butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

  a2.png

  Avant Web Tarayıcı nasıl kullanılır?

  Avant Web Tarayıcı programının kurulumunun tamamlanmasından sonra program otomatik olarak çalışacaktır. Avant Web Tarayıcı programı üzerinden herhangi bir reklam görüntülemeden istediğiniz web sitesine kolaylıkla giriş yapabilirsiniz.

  a3.png
Facebook yorumları