Avast Cleanup (Android) 4.20.1

Android cihazınızda bulunan gereksiz dosyaları kaldırmanızı sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  11 MB
  Sürüm:
  4.20.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Avast Software
  Avast Cleanup, Android cihazlarınızda bulunan gereksiz ve kullanılmayan dosyaları telefonunuzdan basit bir dokunuşla silmenizi sağlayan kullanımı kolay bir uygulamadır. Avast Cleanup, cihazınızda kullanılmayan ve boşa yer kaplayan dosyaları tespit ederek kaldırmanıza ve cihazınızın depolama alanını artırmanıza yardımcı olur. Ayrıca cihazınızın arka planında otomatik olarak temizleme işlemi gerçekleştirir ve cihazınızın sürekli temiz kalmasını sağlar. Bu uygulama aynı zamanda cihazınızdaki en büyük dosyaları ve uygulamaları tanımlayan ve kaldıran ve bir öğeyi işaretlemenize ve bunları yok sayma listesine yerleştirmenize izin veren bir araca sahiptir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Avast Cleanup uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Avast Cleanup uygulamasını kullanarak Android cihazınızın depolama alanında önemli ölçüde artış sağlayabilirsiniz.
  3. Avast Cleanup uygulamasındaki otomatik temizleme özelliğini aktif ederek cihazınızın sürekli olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Avast Cleanup uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Avast Cleanup Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Avast Cleanup indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Avast Cleanup uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Avast Cleanup Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Avast Cleanup indirme işlemi tamamlandıktan sonra Avast Cleanup uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. İndirme işleminin ardından uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Avast Cleanup Nasıl Kullanılır?

  1. Avast Cleanup uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Avast Cleanup uygulamasını çalıştırmanızın ardından uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan “QUICK CLEAN” butonuna tıklayarak hızlı ve kolay bir şekilde temizleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

   a1.png

  2. Avast Cleanup uygulamasındaki gelişmiş özellikler sayesinde cihazınızın depolama alanını da yönetebilirsiniz

   a2.png

  3. Avast Cleanup uygulaması gereksiz dosyaların temizlenmesi dışında gereksiz uygulamaların kapatılmasını sağlayarak cihazınızın performansını artırmanıza yardımcı olur.

   a3.png

  4. Avast Cleanup uygulamasındaki “Media Overview” özelliğini kullanarak uzun süredir kullanılmayan medya dosyalarını tespit edebilir ve bunları cihazınızdan kaldırarak depolama alanınızı genişletebilirsiniz.

   a4.png

  5. Avast Cleanup uygulamasındaki otomatik temizleme özelliğini aktif ederek cihazınızdaki gereksiz dosyaların otomatik olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu özellik cihazınızda sessiz bir şekilde çalışır ve isterseniz silinen dosyalar hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz.

   a5.png
Facebook yorumları