Avast Mobile indir (Android) 6.11.6

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz antivirüs uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  27 MB
  Sürüm:
  6.11.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Avast Software
  Avast Mobile, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz mobil antivirüs uygulamasıdır. Dünyanın en güvenilir ücretsiz antivirüs uygulaması olan Avast Security uygulamasını Android cihazlarınızda da dışarıdan gelecek virüsler ve kötü amaçlı yazılımlara karşı kullanabilirsiniz. Gizliliğinizi ihlal eden casusu yazılımları, reklam yazılımlarını ve diğer tüm zararlı yazılımları cihazınız üzerine yüklediğiniz zaman uyarı alıp onu yok etmenizi sağlar. Cihazlarınızda bulunan mesajları, e-postaları ve kimlik bilgilerini Avast Mobile uygulaması sayesinde koruyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Avast Mobile indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Avast Mobile
  uygulaması sadece bir antivirüs uygulaması değildir. Uygulama üzerinde yer alan VPN, Dosya Temizleyici ve Uygulama Kilitleyici özelliği sayesinde birçok uygulamanın gerçekleştireceği özelliği tek uygulamada kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Avast Mobile üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama üzerinde bulunan reklamları kaldırabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Avast Mobile indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Avast Mobile indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Avast Mobile uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Avast Mobile kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Avast Mobile uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Avast Mobile uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. İndirme işlemini yaptığınız taktirde kurulum işlemi de tamamlanacaktır.

  Avast Mobile nasıl kullanılır?

  Avast Mobile uygulamasını kullanabilmek için uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra çalıştırın. Avast Mobile uygulamasını çalıştırdığınız andan itibaren cihazınız üzerinde aktif olarak virüslerden koruma işlemi başlayacaktır. Eğer cihazınız üzerinde herhangi bir tehdit var ise uyarı alacaksınız. Bu uyarı sonrasında Scan butonuna tıklayarak cihazınız üzerinde yer alan uygulama ve dosyaları tarama işlemini gerçekleştirerek zararlı yazılımları ortadan kaldırabilirsiniz.

  a1.png

  Avast Mobile uygulaması üzerinden ücretsiz mobil VPN kullanabilirsiniz.

  a2.png

  Avast Mobile uygulaması üzerinde yer alan App Lock özelliği sayesinde cihazınız üzerinde bulunan uygulamaların şifrelenmesini sağlayarak cihazınıza erişim sağlayan kişilerin verilerinizi görüntülemesini engelleyebilirsiniz.

  a3.png

  Özel fotoğraflarınızı Photo Vault özelliğini kullanarak Avast Mobile uygulaması üzerinde şifrelenmiş bir şekilde saklayabilirsiniz.

  a4.png

  Gereksiz dosya temizleme özelliği sayesinde cihazınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaları temizleyerek depolama alanınızı arttırabilirsiniz.

  a5.png

  Eğer yabancı numaralardan gelen aramalardan sıkıldıysanız Call Blocker sayesinde istediğiniz numarayı engelleyerek size arama göndermesini engelleyebilirsiniz.

  a6.png
Facebook yorumları