AVG Antivirus indir 18.6

Bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir antivirus programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,2 MB
  Sürüm:
  18.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  AVG
  AVG Antivirus, internet sitelerinden gelecek olan virüslere, fidye yazılımlarına, kötü amaçlı yazılımlara, reklam yazılımlarına, truva atlarına, rootkit'lere, bilgisayar korsanlarına ve diğer tehditlere karşı koruyan, son derece özelleştirilebilir ve en üst düzey bir virüsten koruma yazılımıdır. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin veri, dosya, e-posta, ağ ve bilgisayarları siber tehditlerden korumalarını sağlayan bir bilgisayar güvenlik çözümüdür.

  Programın Artı Yönleri

  1- AVG Antivirus programını kullanmak ücretsizdir.
  2-
  AVG Antivirus sayesinde bilgisayarınızı gerçek zamanlı olarak dışarıdan gelecek tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- AVG Antivirus programının tüm özelliklerinden faydalanmanız için programın full sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  AVG Antivirus nasıl yüklenir?

  AVG Antivirus programını bilgisayarınıza indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. AVG Antivirus kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi başlayacaktır.

  AVG Antivirus nasıl kurulur?

  AVG Antivirus kurulum dosyası indirme işlemi bittiğinde bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkan ekrandan programı kullanacağınız dili seçin ve Install butonuna tıklayın. Kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacak ve AVG Antivirus programı otomatik olarak başlatılacaktır.
  avg1.PNG

  AVG Antivirus nasıl kullanılır?

  Programın kurulumunun tamamlanmasından sonra bilgisayarınızın virüslerden korunma işlemi otomatik olarak başlayacaktır.
  avg2.PNG


  AVG Antivirus programının arayüzüne giriş yaptığınız zaman ücretsiz olarak yapabileceğiniz işlemler bilgisayar koruması ve internet & mail korumasıdır. Programın full sürümünü satın alarak hacker koruması, gizlilik koruması ve ödeme korumasını aktifleştirebilirsiniz.
  avg3.PNG

  Bilgisayarınız üzerinde tarama yapmak için Scan Computer butonuna tıklayın. Bilgisayarınız üzerinde bulunan tüm dosyaların tarama işlemi hızlı bir şekilde başlayacaktır.
  avg4.PNG

  Bilgisayarınız üzerinde bulunan dosyaların tarama işlemi tamamlandıktan sonra ekran üzerinde Önemsiz Dosyaları, Önemsiz Programları, Bozuk Kayıt Defteri Öğeleri ve Bilgisayarınızı Yavaşlatan Programlar listelenecektir. Bu problemlerin çözülmesi için Resolve (Düzeltme) butonuna tıklayın.
  avg5.PNG

  Resolve (Düzeltme) butonuna tıkladıktan sonra hızlı bir şekilde bilgisayarınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaların ve zararlı dosyaların temizleme işlemi tamamlanacaktır. Scan complete ekranını gördüyseniz bu işlemler sorunsuz bir şekilde tamamlanmış demektir.
  avg6.PNG

  Other Scans (Diğer Taramalar) kısmına giriş yaparak AVG Antivirus uygulaması üzerinden Bilgisayar Taraması, Derin Tarama, USB/DVD Tarama, Dosya Tarama vb. gibi işlemleri de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  avg7.PNG
Facebook yorumları