AVG Sality Fix 1.2.0.867

Bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz Win32 Sality virüsünü engellemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,3 MB
  Sürüm:
  1.2.0.867
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Avast Software
  AVG Sality Fix, bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz zararlı bir dosya olan Win32/Sality yazılımını kaldırmanızı sağlayan basit bir programdır. Virüslü dosyaları kaldırmak için AVG Sality Fix programını bilgisayarınızda çalıştırın. Bilgisayarınızda bulunan tüm diskleri otomatik olarak tarar ve virüslü dosyaları ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Belirli diskleri veya bölümleri taramak istiyorsanız; AVG Sality Fix programı üzerinde bulunan komut parametrelerini kullanabilirsiniz. Eğer bilgisayarınızda bulunan tüm diskleri veya bölümleri taramak istiyorsanız AVG Sality Fix programında herhangi bir değişiklik yapmadan tarama işlemini başlatabilirsiniz. AVG Sality Fix, bilgisayarınızda bir virüs veya tehdite rastladığında, bilgisayarınızı yeniden başlatmanız istenir ve virüslü dosya başlangıçta otomatik olarak onarılır.

  Programın Artı Yönleri

  1. AVG Sality Fix programını indirmek ücretsizdir.
  2. AVG Sality Fix programı, kategorisinde bulunan diğer programlara göre en etkili sonucu veren programdır.
  3. AVG Sality Fix programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. AVG Sality Fix programı üzerinden gerçekleştireceğiniz tarama işlemleri çok uzun sürmektedir.

  AVG Sality Fix Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza AVG Sality Fix indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza AVG Sality Fix indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  AVG Sality Fix Nasıl Kurulur?

  AVG Sality Fix indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. AVG Sality Fix programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  AVG Sality Fix Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınızdaki virüs veya tehditleri tarama işlemini başlatmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz AVG Sality Fix programını çalıştırın. AVG Sality Fix programını çalıştırdıktan sonra bilgisayarınızdaki tüm dosyalar veya seçeceğiniz herhangi bir disk alanında otomatik olarak tarama işlemi başlatılacaktır. Tarama işlemi tamamlanana kadar AVG Sality Fix programından çıkış yapmamaya özen gösterin.

   a1.PNG

  2. AVG Sality Fix programı üzerinden gerçekleştireceğiniz tarama işlemi çok uzun sürmektedir. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından eğer bilgisayarınızda herhangi bir virüs veya zararlı dosya tespit edildiyse; AVG Sality Fix programı bilgisayarınızı yeniden başlatmak isteyecektir. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra bilgisayarınızda tespit edilen tüm zararlı dosyalar ortadan kaldırılacaktır.

   a2.PNG
Facebook yorumları