AVG Secure VPN indir 1.7.671

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz en güvenli VPN programlarından birisi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  20 MB
  Sürüm:
  1.7.671
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  AVG
  AVG Secure VPN, bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz hızlı ve güvenli VPN programıdır. AVG Secure VPN programını bilgisayarınıza indirerek erişim kısıtlaması bulunan internet sitelerine ve bilgisayar programlarına farklı sunucuları kullanarak kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda AVG Secure VPN programını kullanarak internet bağlantınız üzerinde paylaştığınız bilgilerin diğer kişiler tarafından görüntülenmesini engelleyerek anonim bir şekilde gezinti yapabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- AVG Secure VPN indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- AVG Secure VPN
  programında bulunan 256 bit AES standartlarındaki şifreleme özelliği sayesinde çevrimiçi faaliyetlerinizi diğer kişilerden gizler ve anonim olarak bir gezinti sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- AVG Secure VPN programının sahip olduğu özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın PRO lisansını satın almanız gerekmektedir.

  AVG Secure VPN indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza AVG Secure VPN indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra AVG Secure VPN indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  AVG Secure VPN kurulumu nasıl yapılır?

  İndirme işlemi tamamlandıktan sonra AVG Secure VPN kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan açılabilir liste üzerinden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini gerçekleştirin ve ardından Tamam butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  a1.png

  AVG Secure VPN kurulumunun ikinci adımında ise programı kullanabilmeniz için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamadığınız taktirde AVG Secure VPN kurulumuna devam edemezsiniz. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  a2.png

  AVG Secure VPN programını kullanabilmek için lisans sözleşmesine onay verdikten sonra kurulumun diğer adımında ise programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun nereye gerçekleşeceğini seçmeniz gerekmektedir. Programın kurulum yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  a3.png

  AVG Secure VPN kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra kurulum penceresi üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  a4.png

  AVG Secure VPN kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın.

  a5.png

  AVG Secure VPN nasıl kullanılır?

  AVG Secure VPN programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programın ana ekranında yer alan açma/kapama butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde en hızlı bölgeye VPN bağlantısı sağlayabilirsiniz

  a6.png

  AVG Secure VPN programı üzerinden VPN bağlantısını sağladıktan sonra programın ana ekranı üzerinde bulunan Konumu Değiştir özelliğini kullanarak bulunduğunuz konumu değiştirebilirsiniz.

  a7.png

  AVG Secure VPN programının sahip olduğu konum listesinin gayet kaliteli olduğunu söylemekte de fayda var.

  a8.png
Facebook yorumları