AVG TuneUp Utilities 19.1

Bilgisayarınızındaki hataları düzelterek daha performanslı çalışmasını sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  58,9 MB
  Sürüm:
  19.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AVG
  AVG TuneUp Utilities, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyen, kayıt dosyalarını tamir eden, uygulamaları tamamen bilgisayarınızdan kaldıran ve hatta silinen dosyaları geri getiren çeşitli araçlara sahip olan bir programdır. Bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz program kaldırma işlemleri sonucunda fazla kullanılmayan dosyaların çoğu bilgisayarınızda kalır ve kayıt defterlerinde bozukluk ortaya çıkabilir veya geçersiz hale gelebilir. Ancak, bilgisayarınızı temizlemenize yardımcı olan ve daha performanslı şekilde çalışmasını sağlayan AVG TuneUp Utilities programı bu konuda size profesyonel çözümler sunmaktadır. Program, PC'nizin birçok alanını hatalara karşı taramak için “Tek Tıkla Bakım” işleminden geçer. Kayıtlarınız, kesilmiş kısayollarınız, programlarınız, tarayıcılarınız ve ayrıca sabit disk sürücünüzün durumu, kapsam dahilindeki alanlardan sadece birkaçıdır.

  Programın Artı Yönleri

  1. AVG TuneUp Utilities indirmek ücretsizdir.
  2. AVG TuneUp Utilities programındakitüm araçları programın ana ekranındaki sekme üzerinden hızlıca kullanabilirsiniz.
  3. AVG TuneUp Utilities programı bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasına ve disk alanının artmasına yardımcı olur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. AVG TuneUp Utilities programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  AVG TuneUp Utilities Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz AVG TuneUp Utilities indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra AVG TuneUp Utilities kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  AVG TuneUp Utilities Nasıl Kurulur?

  1. AVG TuneUp Utilities kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek pencere üzerindeki listeyi kullanarak AVG TuneUp Utilities programını kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   t1.png

  2. Kurulumun ikinci aşamasında ise AVG TuneUp Utilities programının bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   t2.png

  3. AVG TuneUp Utilities programını kullanmak istediğiniz dil tercihini ve kurulacağı alanı seçmenizin ardından “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   t3.png

  4. Bilgisayara AVG TuneUp Utilities kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   t4.png

  AVG TuneUp Utilities Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından AVG TuneUp Utilities programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. AVG TuneUp Utilities programına giriş yapmanızın ardından karşınıza gelecek olan seçeneklerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Bu seçenekler şunlardır: Maintenance (Bakım), Speed Up (Hızlandırıcı), Free up space (Gereksiz dosya temizleyici) ve Fix problems (Hata çözücü).

   t5.png

  2. AVG TuneUp Utilities programının Maintenance (Bakım) özelliğine giriş yaparak bilgisayarınızın bozuk kayıt defteri öğelerini ve bozuk olan program kısayollarını düzeltebilir, önemsiz sistem dosyalarını ve tarayıcı önbelleğini kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

   t6.png

  3. AVG TuneUp Utilities programının ana ekranı üzerinde yer alan Free up space (Gereksiz dosya temizleyici) bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları sadece tek tıkla temizleyebilirsiniz. Bu işlem bilgisayarınızın depolama alanının artmasına yardımcı olur.

   t7.png
Facebook yorumları