Avira Antivirus indir 1.2.122

Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz antivirüs programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,5 MB
  Sürüm:
  1.2.122
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Avira
  Avira Antivirüs, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir antivirüs programdır. Avira Antivirüs programı sadece bir antivirüs programı değildir; program üzerinde yer alan Yazılım Güncelleyici, Phantom VPN ve Sistem Hızlandırıcı gibi özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Sistem Hızlandırıcı özelliğini aktif ederek bilgisayarınızın maksimum performans göstermesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca Avira Antivirüs programını bilgisayarınız dışında cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlarda da ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Avira Antivirüs hesabınız oluşturarak nerede olursanız olun tüm cihazlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Avira Antivirüs programını indirmek ücretsizdir.
  2- Avira Antivirüs
  programı, diğer antivirüs programlarına göre bilgisayarınız üzerinde daha detaylı bir koruma ve tarama işlemi gerçekleştirmektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Avira Antivirüs programı üzerinde bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programı pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Avira Antivirüs programı üzerinde bulunan özellikler bilgisayarınıza ekstra programlar olarak yüklenmektedir. Bu ekstra yüklemeler bilgisayarınızın depolama alanının dolmasına neden olmaktadır.

  Avira Antivirüs indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Avira Antivirüs indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Avira Antivirüs kurulum dosyası bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Avira Antivirüs kurulumu nasıl yapılır?

  Avira Antivirüs kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu başlatmak için lisans sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir. “Accept and Install” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini kabul edin ve kurulumu başlatın.

  a1.png

  Kurulum ekranı üzerinden Avira Antivirüs programı üzerinde kullanabileceğiniz özellikleri görüntüleyebilirsiniz. Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  a2.png

  Avira kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırmak için Open Avira butonuna tıklayın. Avira programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  a3.png

  Avira Antivirüs nasıl kullanılır?

  Avira Antivirüs programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Avira programı üzerinde bulunan özellikleri kullanabilmeniz için özelliklerin program üzerinden kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu işlem çok fazla zaman almamaktadır. Avira programının kurulumunun ardından program üzerindeki özellikler de otomatik olarak kurulmaya başlayacaktır.

  a4.png

  Avira programı üzerinden Antivirüs, Yazılım Güncelleştirme ve Phantom VPN gibi özelliklerin kurulumunun tamamlanmasının ardından tüm özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

  a5.png

  Avira programı üzerinden Antivirüs özelliğini kullanabilmek için Avira Antivirüs bölümüne giriş yapın. Pencere üzerinde yer alan Run a quick scan butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde virüs tarama işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  a6.png

  Tarama işlemini başlattıktan sonra tarama işlemini anlık olarak takip edebileceğiniz bir ekrana yönlendirileceksiniz.

  a7.png

  Tarama işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınız üzerinde karşılaşılan tehditleri karşınıza çıkan pencere üzerinden görüntüleyerek Avira Antivirüs programı sayesinde kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

  a8.png
Facebook yorumları