Avira Privacy Pal 2.0.0

Bilgisayarınızın güvenliği için web tarayıcılarından geriye kalan dosyaları temizleyen program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,1 MB
  Sürüm:
  2.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Avira
  Avira Privacy Pal, dijital gizliliğinizi korumak amacıyla bilgisayarınızda biriken tarayıcı çerezlerini, önbelleğe alınan verileri, tarama geçmişini ve buna benzer etkinlikleri temizleyerek güvenli bir ortam oluşturan programdır. Avira Privacy Pal, etkinliğinizi izlemek için kullanılabilecek çeşitli kategorileri ortaya çıkarır ve kimliğinizin güvenli olduğundan emin olmak için hızlı bir bilgisayar temizliği yapmanızı sağlar. Avira Privacy Pal, tarayıcının önbelleğini, tarama ve indirme geçmişini korurken, aynı zamanda oluşturulan çerezleri, tarayıcı oturumu ayrıntılarını ve form girişini kaldırabilir. Çok yönlülük göz önünde bulundurularak tasarlanan Avira Privacy Pal, gizlilik koruması söz konusu olduğunda üç farklı yaklaşıma sahiptir. Kişiselleştirilmiş plan varsayılan olarak etkindir ve gizlilik ayarları üzerinde tam kontrol sağlar ve PC taraması yapmanızı ve verilerin hızlı bir şekilde kaldırılmasını sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. Avira Privacy Pal programını indirmek ücretsizdir.
  2. Avira Privacy Pal programı bilgisayarınızda aktif olarak çalışır ve sürekli olarak güvenlik hizmeti sağlar.
  3. Avira Privacy Pal programını sadece birkaç buton tıklaması ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Avira Privacy Pal programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Avira Privacy Pal Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Avira Privacy Pal indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Avira Privacy Pal kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Avira Privacy Pal Nasıl Kurulur?

  1. Avira Privacy Pal kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayara Avira Privacy Pal kurulum işlemini gerçekleştirmek için açılan pencere içerisindeki “Accept and Install” butonuna tıklayın.

   a1.PNG

  Avira Privacy Pal Nasıl Kullanılır?

  1. Avira Privacy Pal programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak başlatın. Avira Privacy Pal programını başlattığınızda açılacak pencere içerisindeki “Start” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda güvenlik korumasını aktif hale getirebilirsiniz.

   a2.png

  2. Avira Privacy Pal programının koruma işlemini aktif hale getirmek istediğinizde otomatik olarak bir pencereye yönlendirileceksiniz. Bu pencere içerisinde yer alan Basic (Basit), Enhanced (Geliştirilmiş) ve Personalized (Özelleştirilmiş) güvenlik seçeneklerinden kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

   a3.png

  3. Güvenlik türünü belirledikten sonra Avira Privacy Pal programının arayüzü içerisinde bulunan “User Privacy” bölümünü kullanarak güvenlik seçeneklerini detaylı olarak düzenleyebilirsiniz.

   a4.png

  4. Avira Privacy Pal programının otomatik olarak gerçekleştirdiği temizleme işlemlerini dilerseniz manuel olarak kendiniz de yapabilirsiniz. Temizleme işlemi uygulamak istediğiniz kategorileri seçin ve ardından “Clean” butonuna tıklayın.

   a5.png

  5. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   a6.png
Facebook yorumları