AVS Media Player 5.1.1.134

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz medya oynatıcı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  103,6 MB
  Sürüm:
  5.1.1.134
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AVS
  AVS Media Player, bilgisayarınızdaki video ve ses dosyalarını oynatmanıza izin veren harika bir programdır. Ek olarak, görüntü dosyalarınızı slayt gösterisi olarak görüntülemenizi sağlar. Her uzmanlık seviyesindeki kullanıcılar tarafından yönlendirilebilecek modern görünümlü, kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. AVS Media Player, tüm popüler video, ses ve görüntü formatlarını desteklemektedir. AVS Media Player programında çalma listesindeki medya dosyalarınızı düzenleyebilir ve bir video izlerken görünüm ve ses ayarlarında değişiklik yapabilirsiniz. Ayrıca altyazıları etkinleştirme, en boy oranını değiştirme, tam ekran modunu seçme ve hoparlör yapılandırmasını ayarlama gibi özelliklere de sahiptir.

  Programın Artı Yönleri

  1. AVS Media Player programını indirmek ücretsizdir.
  2. AVS Media Player, piyasada bulunan neredeyse tüm video, ses ve fotoğraf dosyası formatlarını desteklemektedir.
  3. AVS Media Player kullanabilmeniz için bilgisayarınızda internet bağlantısı bulunmasına gerek yoktur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. AVS Media Player programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  AVS Media Player Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz AVS Media Player indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  AVS Media Player Nasıl Kurulur?

  1. AVS Media Player kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan aşağıdaki görselde 1 numara ile işaretlenmiş olan seçeneği işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   a1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise AVS Media Player programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleştirileceği alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a2.png

  3. AVS Media Player programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirirken aşağıdaki görselde yer alan pencere karşınıza geldiğinde yeşil işaretler ile belirtilmiş olan “Associate all” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   a3.png

  4. PC’ye AVS Media Player kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri uyguladıktan sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   a4.png

  5. Bilgisayarınıza AVS Media Player kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   a5.png

  AVS Media Player Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanmış olan AVS Media Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. AVS Media Player programına giriş yaptıktan sonra kırmızı ok ile işaretlenmiş olan butona tıklayarak çalma listesine video, ses veya resim dosyası ekleyebilirsiniz.

   a6.png

  2. AVS Media Player programının çalma listesine eklediğiniz herhangi bir medya dosyasını yüksek kaliteli olarak oynatabilirsiniz.

   a7.png
Facebook yorumları