AZ Ekran Kaydedici (Android) 5.1.1

Android cihazlarınızın ekranında gerçekleşen olayları video olarak kaydetmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  16 MB
  Sürüm:
  5.1.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Hecorat
  AZ Ekran Kaydedici, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir ekran kaydetme uygulamasıdır. AZ Ekran Kaydedici, Android cihazınızın ekranını HD ve Full HD video şeklinde kaydetmenizi sağlar. AZ Ekran Kaydedici, ekran videosu kaydı sırasında duraklatılabilen ve devam ettirilebilen tek screencast uygulamasıdır. Uygulama üzerinden ekran videosu kaydederken cihazınızın mikrofonundan da ses kaydedebilirsiniz ve bu kaydettiğiniz sesler üzerinde düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. AZ Ekran Kaydedici, eğitici, tanıtım videosu oluşturmayı ve oynadığınız oyunları veya sohbet videoları kaydetmeyi çok uygun kılan bir uygulamadır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. AZ Ekran Kaydedici uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. AZ Ekran Kaydedici uygulaması üzerinde herhangi bir süre sınırı bulunmamaktadır.
  3. AZ Ekran Kaydedici uygulamasını kullanarak kayıt altına ekran videoları, cihazınıza yüksek kaliteli olarak kaydedilmektedir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. AZ Ekran Kaydedici uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. AZ Ekran Kaydedici uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  AZ Ekran Kaydedici Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza AZ Ekran Kaydedici indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasını kullanarak cihazınıza AZ Ekran Kaydedici indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  AZ Ekran Kaydedici Nasıl Kurulur?

  AZ Ekran Kaydedici kurulumu için uygulamayı Play Store üzerinden cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  AZ Ekran Kaydedici Nasıl Kullanılır?

  1. AZ Ekran Kaydedici uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapabilirsiniz. AZ Ekran Kaydedici uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulama cihazınızın arka planında çalışır ve cihazınızın çalışmasında herhangi bir etki etmez. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra cihazınızın ekranına gelecek olan widget üzerinden AZ Ekran Kaydedici uygulamasını kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   a1.jpeg

  2. AZ Ekran Kaydedici uygulaması üzerinden kaydedeceğiniz ekran videolarına profesyonel ayarlar uygulayabilirsiniz.

   a2.jpeg

  3. AZ Ekran Kaydedici uygulaması hiçbir ücret talep etmeden cihazınızın ekranı üzerinde gerçekleşen olayları yüksek kalitede kayıt altına almanızı sağlar.

   a3.jpeg

  4. AZ Ekran Kaydedici uygulamasını kullanarak kaydedeceğiniz ekran videolarına profesyonel bir şekilde düzenleme işlemi uygulayabilirsiniz.

   a4.jpeg

  5. AZ Ekran Kaydedici üzerinden alacağınız video kayıtlarını tek tıklama ile istediğiniz platformda kolaylıkla paylaşabilirsiniz.

   a5.jpeg
Facebook yorumları