Azar indir (Android) 3.34.4

Android cihazlarınızda anonim olarak ücretsiz görüntülü görüşme yapabileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  59 MB
  Sürüm:
  3.34.4
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Hyperconnect
  Azar, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Azar uygulamasını kullanan diğer kişilerle rastgele görüntülü olarak canlı görüşme yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama üzerinde 100.000 üzerinde aktif kullanıcı ile canlı olarak görüntülü sohbet edebilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Azar uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinden arkadaş edinebilirsiniz. Görüntülü olarak konuşma sağlayacağınız için görüştüğünüz kişiler gerçek kişilerdir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Azar uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Azar uygulaması üzerinden gerçekleştireceğiniz sohbetlerin gerçekleştiği zamanlarda internet üzerinden yüksek veri harcanır. Bu yüksek veri harcaması internet kotanızın hızlı bir şekilde dolmasına neden olur.

  Azar nasıl yüklenir?

  Azar indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinde açılacak olan Google Play Store üzerinden Azar uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Azar nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Azar uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Azar uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. İndirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  Azar nasıl kullanılır?

  Azar uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Uygulamayı ilk kez kullanacaksanız Facebook üzerinden üyelik alabilir veya More Options yazısına tıklayarak yeni üyelik alma seçeneklerini görüntüleyebilirsiniz. Azar üyelik işlemi ücretsizdir.
  azar1.jpg

  Azar uygulamasına üyelik işlemini tamamladığınız zaman sadece doğum tarihinizi ve cinsiyetinizi vermeniz yeterlidir. Bu bilgiler sizleri diğer kullanıcıları ile eşleştirmede kullanılabilecek bilgilerdir.
  azar2.jpg

  Uygulamaya üyeliğiniz ile giriş yaptığınız zaman ilk ekran üzerinde kendinizi göreceksiniz. Bu ekran üzerinde bulunan Gender ve Region butonları üzerinden otomatik olarak eşleşeceğiniz kişinin Cinsiyetini ve Şehrini seçebiliyorsunuz. Ayrıca ana ekran üzerinde bulunan sihirli değnek butonuna tıklayarak uygulamayı kullanırken kendi yüzünüze efekt uygulayabilirsiniz.
  azar3.PNG

  Azar uygulamasının ana ekranı üzerinden ekranı sola doğru kaydırarak yeni kişiler ile eşleşebilirsiniz. Eşleştiğiniz kişiler ile Azar uygulaması üzerinden ücretsiz ve sınırsız olarak görüntülü görüşme gerçekleştirebilirsiniz.
  azar4.PNG

  Azar uygulaması üzerinden görüntülü görüşme gerçekleştirdiğiniz kişileri beğenerek onlar ile tekrar karşılaşma şansınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca görüşme gerçekleştirdiğiniz kişiyi arkadaş olarak ekleyerek tekrar görüşebilirsiniz.
  azar5.PNG

  Images

  1. azar3.PNG
Facebook yorumları