B612 Camera indir (Android) 7.10.1

Android cihazlarınız üzerinde mükemmel fotoğraflar çekmenizi sağlayan ücretsiz kamera uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  88 MB
  Sürüm:
  7.10.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  SNOW
  B612 Camera, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf çekme uygulamasıdır. B612 Camera uygulaması üzerinde bulunan onlarca efekti kullanarak muhteşem selfie fotoğraflar çekebilirsiniz. Android cihazlarda bulunmayan AR Emoji özelliğini de B612 Camera uygulaması üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. B612 Camera uygulaması ilk kez piyasaya giriş yaptığında fotoğraf çekme özelliği ile hizmet vermeye başlamıştı ancak zaman içerisinde gelişerek uygulama üzerinden video çekme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- B612 Camera indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinden efektli fotoğraflar çekebileceğiniz gibi, video çekme işlemini de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  3- Android cihazların üzerinde yer alan standart kameralara göre B612 Camera uygulaması daha yüksek kalitede çekim yapmaktadır. Bunun nedeni üzerinde otomatik olarak gelen ışık ve kontrast ayarlarıdır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- B612 Camera üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- B612 Camera uygulaması bir fotoğraf düzenleme uygulaması değildir. Fotoğrafları sadece çekerken efekt ve etiket uygulayabilirsiniz.

  B612 Camera indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza B612 Camera indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden B612 Camera uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  B612 Camera kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz B612 Camera uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. B612 Camera uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. Uygulamayı kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  B612 Camera nasıl kullanılır?

  B612 Camera uygulamasını kullanabilmek için uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra çalıştırın. Karşınıza gelecek ekran üzerinden B612 Camera uygulaması üzerinden fotoğraf çekme işlemine başlayabilirsiniz. B612 Camera uygulamasının üzerinde yer alan özellikler nedeniyle uygulamanın özçekim fotoğraflar için üretildiğini söyleyebiliriz. Uygulama üzerinden fotoğraf çekmeden önce Yüz Detayları ve Makyaj gibi özellikleri kullanabilirsiniz. Bu özellikler fotoğraflarda yüzünüzü ve cildinizi daha güzel bir hale getirecektir.

  b1.png

  B612 Camera uygulaması üzerinden cihazınızın arka kamerasını kullanarak profesyonel fotoğraf çekebilmeniz de mümkün. Uygulama üzerinde yer alan onlarca filtre arasından dilediğinizi seçerek cihazınızın arka kamerasını kullanarak kaliteli fotoğrafları kolaylıkla çekebilirsiniz.

  b2.png

  Android cihazların kamerasında yer almayan AR Emoji özelliğini de B612 Camera uygulaması üzerinden ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu özellikte yüzünüzü taratarak kendinize özel bir emoji oluşturabilirsiniz.

  b3.png

  Uygulamanın asıl çıkış amacı fotoğraf çekme olsa da sonradan eklenmiş olan video çekme özelliğinin de gayet başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

  b4.png
Facebook yorumları