Backdrops (Android) 4.21

Android cihazlarınıza en üst kalitede duvar kağıtları indirmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  11 MB
  Sürüm:
  4.21
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Backdrops
  Backdrops, Android cihazlarınıza duvar kağıdı indirebileceğiniz bir uygulamadır. Backdrops ekibi tarafından özenle hazırlanmış olan yüksek kaliteli ve yenilikçi duvar kağıtlarını Android cihazlarınıza sadece birkaç dokunuş ile indirebilirsiniz. Eğer dilerseniz Backdrops uygulamasının topluluğuna siz de kendi oluşturduğunuz duvar kağıtlarını yükleyebilirsiniz. Topluluk bölümünde Backdrops uygulamasını kullanan diğer kullanıcıların oluşturduğu duvar kağıtlarını da görüntüleyebilirsiniz. Backdrops ekibi, uygulamanın kullanıcıları için her gün yeni fonlar tasarlamaktadır. Bu, her gün uygulama içinde yeni yüksek kaliteli içerik anlamına gelmektedir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Backdrops uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Backdrops uygulamasında beğendiğiniz bir duvar kağıdını Android cihazınızda kullanabilmeniz için sadece birkaç dokunuş yapmanız yeterlidir.
  3. Backdrops uygulamasında bulunan “Wall of the Day” bölümüne giriş yaparak bulunduğunuz güne özel duvar kağıtlarını görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Backdrops uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Backdrops uygulamasındaki bazı duvar kağıtlarını indirebilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Backdrops Nasıl İndirilir?


  Backdrops uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak Backdrops uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Backdrops Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Backdrops uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Backdrops uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızdan başlatmanız yeterlidir.


  Backdrops Nasıl Kullanılır?

  1. Backdrops uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Backdrops uygulamasına giriş yapmanızın ardından otomatik olarak “Explore” yani Keşfet bölümüne yönlendirilirsiniz. Bu bölümde günlük olarak en çok indirilen ve en çok beğenilen duvar kağıtları sizin karşınıza getirilir.

   b1.png

  2. “Explore” bölümünden beğendiğiniz herhangi bir duvar kağıdının üzerine dokunarak sadece birkaç dokunuş ile Android cihazınızın duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz.

   b2.png

  3. Backdrops uygulamasına her gün yüzlerce yeni duvar kağıdı eklenmektedir. Uygulamayı her gün ziyaret ederek kendinize en uygun duvar kağıdını bulabilirsiniz.

   b3.png

  4. Backdrops uygulamasını kullanan binlerce kişinin arasına siz de katılarak uygulamaya kendi oluşturduğunuz duvar kağıtlarını ekleyebilir veya kullanıcıların oluşturduğu duvar kağıtlarını görüntüleyebilirsiniz.

   b4.png

  5. Backdrops uygulamasında beğendiğiniz bir duvar kağıdının üzerinde yer alan kalp simgesine dokunarak duvar kağıdını favorilerinize ekleyebilir ve daha sonra favorilerinizden bu duvar kağıdını indirebilirsiniz.

   b5.png
Facebook yorumları