Badland Brawl indir (Android) 1.5.2.2

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  75 MB
  Sürüm:
  1.5.2.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Frogmind
  Badland Brawl, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve fizik tabanlı çok oyunculu bir savaş oyunudur. Badland Brawl, oynaması kolay fakat ustalaşması zor bir oyundur. Oyunu isterseniz tek kişi olarak veya çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz. Oyunun oynanışı hakkında kısa bir bilgi vermek gerekirse; klonlarınızı (karakterlerinizi) savaş alanına salın ve yapacağınız saldırıların zamanını iyi ayarlayın. Sahip olduğunuz klonları farklı taktikler kullanarak rakip kaleye saldırı yapmasını sağlayın ve rakibin kulesini yıkana kadar savaşın. Rakibinizin kulesi veya sizin kuleniz yıkıldığı zaman oyun sona ermektedir. Badland Brawl oyununda zaman geçirdikçe sahip olduğunuz karakterlerin gücünü arttırabilir ve rakiplerinizi kolayca yok edebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Badland Brawl uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Badland Brawl
  uygulaması üzerinden arkadaşlarınız ile birleşip takım oluşturarak karşı takımlara karşı savaş düzenleyebilirsiniz. Badland Brawl, arkadaşlarınız ile birlikte oynayabileceğiniz keyifli bir oyundur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Badland Brawl oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Badland Brawl uygulamasını kullanabilmek için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gereklidir.

  Badland Brawl nasıl yüklenir?

  Badland Brawl indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Badland Brawl indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store açılacaktır. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Badland Brawl nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Badland Brawl uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Badland Brawl nasıl oynanır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Badland Brawl uygulamasını çalıştırın. İlk olarak oyuna mail adresiniz ile bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturma işlemini gerçekleştirdikten sonra Badland Brawl oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu dilerseniz 1 vs 1 şeklinde tekli olarak oynayabilirken, 2 vs 2 şeklinde arkadaşlarınız ile birlikte de oynayabilirsiniz.

  b1.jpg

  Badland Brawl oyununu oynadıkça sahip olduğunuz karakterlerin seviyelerini geliştirerek rakiplerinizi kolayca alt edebilirsiniz.

  b2.jpg

  Sahip olduğunuz karakterleri stratejik bir biçimde karşı kaleye saldırısını gerçekleştirin. Oluşturacağınız taktikler ile rakibinizi kolaylıkla yenebilirsiniz. Oyun ilk başlarda zor gibi görünse de oynadıkça zaman içerisinde çok fazla keyif veren bir oyundur.

  b3.jpg
Facebook yorumları