Badoo indir (Android) 5.90.3

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz sosyalleşme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  35 MB
  Sürüm:
  5.90.3
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Badoo
  Badoo, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz arkadaşlık platformu uygulamasıdır. Badoo uygulaması üzerinden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Edindiğiniz arkadaşlar ile ister yazılı isterseniz görüntülü olarak görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Badoo uygulaması üzerinden konum özelliğini aktif ederek çevrenizde size yakın olan kişileri de görüntüleyerek yakın çevrede bulunan kişiler ile görüşme sağlayabilirsiniz. Badoo uygulamasını indirerek profilinizi oluşturun ve ardından yeni kişilerle tanışmaya başlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Badoo uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Badoo
  uygulaması üzerinden yeni kişiler ile tanışıp sohbet edebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Badoo uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Badoo uygulamasında bulunan bazı özellikleri kullanabilmeniz için premium sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Badoo nasıl yüklenir?

  Ücretsiz Badoo indirme işlemi içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden yönlendirileceğiniz Google Play Store üzerinden Badoo uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Badoo nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Badoo uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Badoo uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  Badoo nasıl kullanılır?

  Badoo uygulamasını kullanmak için Android cihazınıza indirdiğiniz uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınızda ilk olarak sizden yeni bir üyelik almanızı isteyecektir. Varsa mevcut üyeliğiniz ile de giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra yeni kişiler ile eşleşmeye başlayabilirsiniz. Eşleştiğiniz kişilerin yaşını, nerede eğitim aldığını ve eğer varsa fotoğraflarını görüntüleyebilirsiniz. Siz de kendi kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurarak yeni kişilerle eşleşmeye başlayabilirsiniz.

  b1.png

  Badoo uygulaması üzerinden konum özelliğine izin vererek yakın çevrenizde Badoo uygulamasını kullanan kişilerle hızlı bir şekilde eşleşebilirsiniz. Yakın çevrenizde bulunan kişilerin yanında bulunan yeşil simge sayesinde aktiflik durumunu da anlayabilirsiniz.

  b2.png

  Badoo uygulamasında tanıştığınız kişiler ile sohbet etmeye başladığınız zaman birbirinize fotoğraf, video, ses dosyası ve konum gibi özellikleri de kolaylıkla gönderebilirsiniz. Üstelik sohbet ekranının sağ üst kısmında yer alan görüntülü arama özelliğini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  b3.png

  Badoo uygulaması üzerinde yer alan garip bir özellik ise ünlülere benzeyen Badoo kullanıcılarını görüntüleyebiliyorsunuz. Herhangi bir ünlüyü seçerek o ünlüye benzeyen Badoo kullanıcısı ile konuşabiliyorsunuz. Dilerseniz kendi benzerinizi de Badoo uygulaması üzerinden aratabilirsiniz.

  b4.png
Facebook yorumları