Bandicam indir 4.2.0.1439

Bilgisayar ekran videosu ve görüntüsü kaydedici uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  16,7 MB
  Sürüm:
  4.2.0.1439
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Bandisoft
  Bilgisayar ekranında gerçekleştirdiğiniz tüm olayları video ve ekran resmi olarak kaydetmenize olanak sağlayan program Bandicam ile ekran üzerinde herhangi bir alanı kaydetmek istediğiniz zaman o alanı seçip sadece o alanı kaydetme işlemi de yapabiliyorsunuz.

  Oyun becerilerinizi dünyanın geri kalanıyla paylaşmak mı, yoksa favori programınızı nasıl kullanacağınıza dair bir ekran kaydı mı almak istiyorsunuz? Bandicam, Bandisoft tarafından geliştirilen ve daha sonra ekran görüntülerini veya ekran değişikliklerini kaydedebilen Bandicam Company tarafından geliştirilen bir ekran yakalama aracıdır. Bandicam, bilgisayar üzerinden oynadığınız oyunların videosunu kaydetme ve diğer yaptığınız işlemlerin ekran videosu kaydetme konusunda akla ilk gelen ekran kaydedici uygulamadır. Bandicam sayesinde ekran görüntüsü (screenshot) almak ve onları saklamak çok kolaydır.

  Bandicam, tam ekran oynadığınız oyunları veya masaüstünüzün herhangi bir bölümünü sisteminizde minimum etki ile kolayca kaydetmenizi sağlayan bir ekran kayıt programıdır. Becerilerinizi göstermek veya başkalarının zor bir program öğrenmesine yardımcı olmak için Bandicam'i kullanabilirsiniz.

  Bandicam kurulum dosyasını indirin. Bandicam, web sitesi üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Bandicam'ın ücretsiz sürümü 10 dakikalık kayıtlarla sınırlıdır ve tüm kayıtların videoda bir filigran (logo) olacaktır. Bu kısıtlamaları kaldırmak için tam sürümü satın alabilirsiniz.

  bn1.png

  Masaüstüne indirdiğiniz Bandicam Setup ile programı kurmaya başlayabiliriz.

  bn2.png

  Bandicam'ı yüklemek için İleri tuşuna tıklayın. Bandicam'ın kurulumu basittir ve İleri tuşuna tıkladıktan sonra kurulum otomatik olarak başlayacaktır.

  bn3.png

  Eğer aşağıdaki ekranı gördüyseniz Bandicam programının kurulumu sorunsuz olarak tamamlanmış demektir. Bitir tuşuna tıkladıktan sonra Bandicam programı otomatik olarak başlayacaktır.

  bn4.png

  Bandicam programı ilk kez başlatıldığı zaman karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinden Rec tuşuna tıklayarak kayıt başlatabilirsiniz. Bandicam’in Dikdörtgen Alan, Tam Ekran, Fare Çevresinde veya Oyun Kaydı gibi kayıt türlerinden birini seçerek kayıt şeklini seçebilirsiniz. Kayıt şeklini seçtikten sonra kayıt yapmaya başlamanızı tavsiye ediyoruz.

  bn5.png

  Genel bölümüne giderek Bandicam kayıtlarının nerede saklanacağını seçebilirsiniz. Kayıt yapılacak alanı mutlaka kayıt yapmadan önce seçmeniz gerekmektedir çünkü seçtiğiniz alanda yeterli boşluk yoksa Bandicam üzerinden yaptığınız kayıtlar yarıda kesilebilir. Kayıt yapacağınız yeri aşağıdaki görselde işaretlediğimiz üç noktadan kayıt yapılacak alanı seçebilirsiniz.

  bn6.png

  Bandicam ile aldığınız ekran kayıtlarını aşağıdaki görselde işaretlediğimiz Aç butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu butona tıklandığı zaman sizi kayıtların tutulduğu klasöre yönlendirecektir. Bu klasörde aldığınız kayıtları görüntüleyebilirsiniz.

  bn7.png
Facebook yorumları