Bandicut indir 3.1.3.454

Bilgisayarınızdaki videolar üzerinde basit düzenleme işlemleri yapmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  12,7 MB
  Sürüm:
  3.1.3.454
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Bandicam
  Bandicut, bilgisayarınızda bulunan videolar üzerinde düzenleme yapmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Bandicut programı orijinal video kalitesini korurken, kullanıcıların video bölümlerini hızlı bir şekilde kırpmasını sağlar. Kullanıcılar ayrıca videodan MP3'e ses çıkarabilir, birden fazla video dosyasını birleştirme işlemi yapabilir, videodan bir veya daha fazla bölümü kaldırabilir veya videoyu birden fazla dosyaya bölebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Bandicut programını indirmek ücretsizdir.
  2- Bandicut
  programının sahip olduğu basit ve kullanışlı arayüz sayesinde bilgisayarınızda bulunan videolara kırpma, ayırma ve birleştirme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Bandicut programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için programın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Bandicut programı için tam olarak bir video editör programı diyemeyiz. Program üzerinde video düzenleme işlemi konusunda kullanabileceğiniz özellikler standart özelliklerdir.

  Bandicut indirme nasıl yapılır?

  Bandicut indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bandicut indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Bandicut kurulumu nasıl yapılır?

  Bandicut programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Bandicut kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinden Bandicut programını kullanmak istediğiniz dil seçimini yapın ve ardından OK butonuna tıklayın.

  b1.png

  Bandicut programının dil seçimini yaptıktan sonra kurulumu başlatmak için Next butonuna tıklayın.

  b2.png

  Bandicut programının bilgisayarınıza kurulumunun yapılabilmesi için lisans sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir. Lisans sözleşmesini kabul etmek için I Agree butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  b3.png

  Kurulumun bu adımında ise Bandicut programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun gerçekleşeceği alanı seçmeniz gerekmektedir. Kurulumun yapılacağı alanı seçtikten sonra Install butonuna tıklayarak bilgisayarınıza Bandicut kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  b4.png

  Bandicut kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulumu sonlandırın ve kurulum penceresinden çıkış yapın.

  b5.png

  Bandicut nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamlandıktan sonra Bandicut programı otomatik olarak başlatılacaktır. Bandicut programını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan Cut (Kırpma), Split (Ayırma) ve Join (Birleştirme) özelliklerinden dilediğinizi seçerek Bandicut programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  b6.png

  Cut (Kırpma) özelliğine giriş yaptıktan sonra sürükle bırak işlemi yaparak kırpmak istediğiniz videoyu Bandicut programı üzerinde hızlı bir şekilde açabilirsiniz. Bandicut programının sahip olduğu kullanışlı arayüz sayesinde video kırpma işlemini hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  b7.png
Facebook yorumları