BatteryCare 0.9.33

Dizüstü bilgisayarlarınızın bataryasını optimize etmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,20 MB
  Sürüm:
  0.9.33
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Filipe Lourenço
  BatteryCare, dizüstü bilgisayarınızın pil ömrünü denetlemenize ve optimize etmenize yardımcı olan bir programdır. BatteryCare, dizüstü bilgisayarınızın pilini izlemenizi ve doğru şekilde yapılandırmanızı sağlar, böylece daha uzun süre dayanır. Deşarj döngülerini takip ederek pilinizi kalibre edilmiş halde tutmanızı sağlar, böylece ömrünü önemli ölçüde uzatır. Hızlı bir kurulum işleminden sonra, uygulama sistem tepsisine bir simge yerleştirir. Sağ tıklatma, kullanmakta olduğunuz güç planını, Dengeli, Yüksek Performans veya Güç Tasarrufu gibi başkalarına anında değiştirmenize olanak sağlar. BatteryCare ana penceresi, dizüstü bilgisayarınızın pilinin (mevcut kapasite, kalan süre, durum) veya daha ayrıntılı bilgilerin (model, tasarlanan kapasite, toplam kapasite, mevcut kapasite, aşınma seviyesi ve diğerleri) bazı ayrıntılarını gösterir.

  Programın Artı Yönleri

  1. BatteryCare indirmek ücretsizdir.
  2. BatteryCare programı bilgisayarınızın arka planında çalışır ve bilgisayarınızın çalışmasına herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.
  3. BatteryCare programı uygun bir şekilde kullanıldığında dizüstü bilgisayarın pil ömrü başarılı olarak uzatılır.

  BatteryCare Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz BatteryCare indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra BatteryCare kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  BatteryCare Nasıl Kurulur?

  1. BatteryCare kurulumu için bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinde yer alan “Anlaşmayı kabul ediyorum.” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “İleri” butonuna tıklayın.

   b1.png

  2. Lisans sözleşmesini onaylamanızın ardından BatteryCare programının bilgisayarınızda kurulumunun gerçekleştirileceği alanı “Gözatın…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “İleri” butonuna tıklayın.

   b2.png

  3. BatteryCare lisans sözleşmesini onayladıktan ve programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Kurun” butonuna tıklayın.

   b3.png

  4. BatteryCare programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra “Bitti” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın.

   b4.png

  BatteryCare Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından BatteryCare programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. BatteryCare programına giriş yapmanızın ardından sistem tepsisinde bulunan program logosuna tıklayın ve ardından açılacak liste üzerinde bulunan “Göster” seçeneğine tıklayın.

   b5.png

  2. “Göster” seçeneğine tıkladıktan sonra BatteryCare programının ana ekranı açılacaktır. BatteryCare programının ana penceresinde dizüstü bilgisayarınızın pilinin mevcut kapasitesini, kalan süre ve durumunu görüntüleyebilirsiniz.

   b6.png

  3. BatteryCare programının “Detailed Information” bölümüne giriş yaparak dizüstü bilgisayarınızın pili hakkında daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. (Model, tasarlanan kapasite, toplam kapasite, mevcut kapasite, aşınma seviyesi ve diğerleri.)

   b7.png
Facebook yorumları