BatteryDoctor indir (Android) 6.24

Android cihazlarınızın pil sağlığını koruyan ücretsiz bir uygulamadır

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  17 MB
  Sürüm:
  6.24
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  CheetahMobile
  BatteryDoctor, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz batarya süresini uzatmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. BatteryDoctor uygulaması tek bir dokunuş ile cihazınızın gücünü tüketen uygulamaları durdurur ve bataryanızın hızlı tükenmesini engeller.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- BatteryDoctor uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.

  2- Uygulama düşük boyutu sayesinde cihazınızda çok az yer kaplar.

  3- Eğer cihazınızın bataryası hızlı bir şekilde tükeniyorsa BatteryDoctor uygulamasını mutlaka kullanmanızı öneriyoruz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- BatteryDoctor uygulaması üzerinde reklam barındırıyor.

  BatteryDoctor nasıl yüklenir?

  BatteryDoctor uygulamasını Android cihazınız üzerinde ücretsiz bir şekilde kullanmak için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Açılacak olan Google Play Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza indirin.

  BatteryDoctor nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirdiğiniz BatteryDoctor uygulaması Android cihazınıza otomatik olarak kurulur. Uygulamanın kurulum işlemi de indirme işlemi biter bitmez hızlı bir şekilde tamamlanır. Kurulum tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

  BatteryDoctor nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirdiğiniz BatteryDoctor uygulamasını çalıştırın. Uygulamanın arayüzünde bulunan Optimize butonuna dokunarak cihazınızın batarya süresini uzatmak için uygulamayı hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz.
  doc1.jpg

  Eğer telefonunuz üzerinde fazla işlem gerçekleştirdiyseniz ve telefonunuzun ısısı arttıysa alt kısımda bulunan Battery Cooler (Batarya Soğutma) yazısına dokunarak telefonunuzun arka planında cihazınızın ısınmasına ve yavaşlamasına neden olan uygulamaları Cool Down yazısına dokunarak kapatabilir ve cihazınızı soğutabilirsiniz.
  doc2.jpg


  Super Saver (Süper Koruma) bölümünden telefonunuzda bulunan uzun süredir kullanılmayan servisleri kapatarak cihazınızın batarya süresini uzatabilirsiniz. Aynı zamanda bu uzun süredir kullanılmayan ve gereksiz olan servislerin kapatılması cihazınızın batarya sağlığını korur ve bataryanızın ömrünü uzatır.
  temizle.png


  Saving Mode (Tasarruf Modu) yazısına dokunarak cihazınızı boşa bırakacağınız zaman arka planda aktif olan tüm uygulamaların kapatılarak cihazınızın boştayken bataryasının tükenmesini sağlayan uygulamaları kapatarak pilinizin hızlı bir şekilde tükenmesini engelleyebilirsiniz.
  doc3.jpg


  Özelleştirilebilir Pil Tasarrufu Planı

  Settings (Ayarlar) bölümüne giriş yaptığınızda BatteryDoctor uygulamasının cihazınızın üzerinde ne kadar etkili çalışacağını seçebilirsiniz. Seçeceğiniz modlar arasında Klasik Mod, Uyku Modu ve Kişisel Mod gibi özellikler bulunmaktadır. Kişisel mod özelliğinin ayarlarını kendi isteğinize göre özelleştirebilirsiniz.
  doc4.jpg


  Cihazınızın bildirim çubuğu üzerinden BatteryDoctor uygulamasına hızlı bir şekilde erişim sağlayarak Optimize işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
  doc5.jpg
Facebook yorumları