Battlelands Royale bilgisayara indir 1.4.6

Play Store üzerinde bulunan Battlelands Royale oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  86 MB
  Sürüm:
  1.4.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Futureplay
  Battlelands Royale bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerekmobil cihazlarından ücretsiz oynayabildiğiniz Battlelands Royale oyununu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Battlelands Royale oyununu bilgisayarınızda bulunan klavye ve fare sayesinde kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Battlelands Royale bilgisayardan oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Battlelands Royale oyununda her oyun yaklaşık 3 – 5 dakika sürmektedir.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Battlelands Royale oyununda reklam bulunmaktadır.
  2. Battlelands Royale bilgisayardan oynamak için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Battlelands Royale bilgisayara indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayara Battlelands Royale indirme işlemini gerçekleştirebilmeniz için bir Android Emülatör programı kullanmanız gerekmektedir. Battlelands Royale oyunu için önerdiğimiz Android Emülatör ise düşük özellikli bilgisayarlarda bile yüksek performanslı çalışan LD Player programıdır. Hemen indir butonuna tıklayarak LD Player kurulum dosyası indirme işlemini başlatabilirsiniz.


  Battlelands Royale bilgisayara kurulumu nasıl yapılır?

  1. Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayın.

   ld1.png

  2. LD Player programının bilgisayarınıza kurulum işleminin tamamlanması için yaklaşık 250 MB’lık bir dosya indirilecektir. Kurulum dosyalarının indirme işleminin tamamlanmasının ardından kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

   ld2.png

  3. LD Player kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Battlelands Royale bilgisayara indirmek için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

   ld3.jpg

  4. LD Player programına Play Store uygulamasını kullanarak Battlelands Royale indirmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Eğer aktif bir gmail hesabınız bulunmuyosa sol alt kısımda bulunan Create Account butonuna tıklayarak Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

   ld4.png

  5. LD Player programını kullanarak giriş yaptığınız Play Store üzerinde bulunan arama kısmına Battlelands Royale yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  6. Bilgisayara Battlelands Royale indirmek için Play Store üzerinden ulaştığınız uygulamanın açıklama kısmında bulunan Yükle butonuna tıklayarak Battlelands Royale oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

   ld6.jpeg

  Battlelands Royale bilgisayardan nasıl oynanır?

  1. Battlelands Royale oyununun LD Player üzerinden indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapın. LD Player üzerinden giriş yaptığınız Gmail hesabına kayıtlı bir Battlelands Royale hesabı bulunuyorsa o hesabı oynamaya başlayabilirsiniz. Eğer mevcut bir Battlelands Royale hesabınız bulunmuyorsa yeni bir kullanıcı adı alarak hesap oluşturabilirsiniz. Kullanıcı adınız ile hesap oluşturduktan sonra Battlelands Royale oyununu klavye ve fare kullanarak bilgisayarınız üzerinden kolaylıkla oynayabilirsiniz.

   ld7.jpeg
Facebook yorumları