Battlelands Royale indir (Android) 1.4.6

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz basit hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  86 MB
  Sürüm:
  1.4.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Futureplay
  Battlelands Royale, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz battle royale oyunudur. Battlelands Royale oyununda, oyuncular bir harita üzerinde bulunan farklı bölgelerdeki eşyaları toplayarak hayatta kalma yarışına girmektedir. Toplamda 32 oyuncu ile oynanabilen Battlelands Royale oyununda bir maç yaklaşık 3 ila 5 dakika arasında sürmektedir. Battlelands Royale oyununu sadece tekli veya ikili olarak oynayabilirsiniz. Basit bir hayatta kalma oyunu arayan kişiler Battlelands Royale oyununu Android cihazlarına ücretsiz olarak indirebilirler.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Battlelands Royale oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Battlelands Royale oyununda bir oyunu dakikalarca oynamanıza gerek kalmadan sadece 3 – 5 dakika aralığında tamamlayabilirsiniz.
  3. Battlelands Royale oyununu düşük özelliğe sahip olan mobil cihazlarda bile akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Battlelands Royale oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir. İnternet bağlantısı olmadan oyuna giriş yapamıyorsunuz.
  2. Battlelands Royale sahip olduğu grafikler ve oynanış tarzından dolayı diğer battle royale oyunlarının gerisinde kalmıştır.
  3. Battlelands Royale oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Android cihazlara Battlelands Royale indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza ücretsiz olarak Battlelands Royale oyununu indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Mobil cihazlarınız üzerinden Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasını kullanarak Battlelands Royale oyununu mobil cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz.


  Android cihazlara Battlelands Royale kurulumu nasıl yapılır?

  Play Store üzerinden cihazınıza indireceğiniz Battlelands Royale oyununun kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanmaktadır. Kurulum için ekstra bir işlem uygulamanıza gerek kalmadan oyunu hızlı bir şekilde oynamaya başlayabilirsiniz.


  Android cihazlarda Battlelands Royale nasıl oynanır?

  1. Battlelands Royale oyununu oynamak için uygulamanın cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna giriş yapın. Battlelands Royale oyununa ilk kez giriş yaptığınızda sizden kullanıcı adınızı oluşturmanız istenecektir. Kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Battlelands Royale oyununu oynamak için lobideyken sağ alt kısımda yer alan SAVAŞ MODLARI seçeneğine tıklayın. Karşınıza gelecek liste üzerinden oynamak istediğiniz savaş türünü seçerek oyunu hızlıca oynayabilirsiniz.

   b1.jpeg

  2. Battlelands Royale oyununda yeni başlattığınız oyunda harita üzerinde bir bölgeye iniş yapmanız gerekmektedir. Harita üzerinde iniş yaptığınız bölgeyi, haritayı ve diğer oyuncuları görmeden seçeceğiniz için iniş yaptığınızda çok hızlı davranmanız gerekmektedir.

   b2.jpeg

  3. Harita üzerinde iniş yaptığınız bölgede bulunan silah, bomba ve sağlık eşyalarını hızlı bir şekilde toplayarak savaşa hazırlanın.

   b3.jpeg

  4. Oyundaki hava yardımlarını açarak daha yüksek seviyeli silahlar elde edebilirsiniz.

   b4.jpeg
Facebook yorumları