Beelinguapp (Android) 2.386

Sesli kitaplar aracılığıyla farklı dilleri öğrenebileceğiniz bir Android uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  13 MB
  Sürüm:
  2.386
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Beelinguapp Languages
  Beelinguapp, Android cihazlarınızda sesli kitaplarla farklı dilleri öğrenmenizi sağlayan uygulamadır. Farklı dillerde hikâyeleri yan yana okumanıza ve dinlemenize olanak tanıyan Beelinguapp ile yeni bir dil öğrenebilirsiniz. Metni okuyun, öğrendiğiniz dilde ses dinleyin ve referans olarak kullanmak için aynı metni kendi dilinizde okuyun. Sesli kitaplara aşina iseniz, Beelinguapp uygulamasının yeni bir dil öğrenmek için yenilikçi yöntemini seveceksiniz. En sevdiğiniz çocukların hikâyelerini, kısa hikâyeleri, romanlarını ve daha fazlasını yan yana okuyarak Flashcards'ı indirin ve hangi dilleri öğrenmek istediğinizi seçin. İspanyolca'dan Almanca'ya ve daha fazlasını, Beelinguapp size eğlenceli ve tanıdık metinlerle öğretir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Beelinguapp uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Beelinguapp uygulamasında 14 farklı dilde sesli kitaplar dinleyebilirsiniz.
  3. Beelinguapp uygulaması çeşitli metin okuma yöntemleri ile farklı dilleri daha kolay algılamanızı sağlar.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Beelinguapp uygulamasının sahip olduğu bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Beelinguapp Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Beelinguapp indirmek için sayfanın kısmındaki Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Beelinguapp indirmek için Play Store uygulamasında bulunan “Yükle” butonuna tıklayın.


  Beelinguapp Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması üzerinden Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Beelinguapp uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Beelinguapp uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızda başlatmanız yeterlidir.


  Beelinguapp Nasıl Kullanılır?

  1. Beelinguapp uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Beelinguapp uygulamasına giriş yaptığınızda öğrenmek istediğiniz dili seçin ve uygulamayı kullanmaya başlayın.

   a1.png

  2. Beelinguapp uygulamasında, aynı anda iki farklı dilde hikâyeler dinleyebilir ve okuyabilirsiniz.

   a2.png

  3. Beelinguapp uygulamasında karaoke tarzındaki animasyonlarla seslendirmeleri takip edebilirsiniz.

   a3.png

  4. İki farklı dil desteğini uygulamanın farklı bölümlerinde de gösteren Beelinguapp, iki farklı dilde ses ve metinleri tek ekran üzerinde göstererek hızlı bir şekilde dil öğrenmenizi sağlar.

   a4.png

  5. Beelinguapp uygulamasında okuduğunuz ve dinlediğiniz kitapların sonunda bir test karşınıza gelecektir. Bu test sayesinde kitaplardan öğrendiklerinizi pekiştirebilirsiniz.

   a5.png

  6. Beelinguapp uygulamasının içeriğinde yer alan kitaplar çocuklar için de uygundur.

   a6.png
Facebook yorumları