Betternet VPN indir 4.4.2

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz hızlı bir vpn programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,4 MB
  Sürüm:
  4.4.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Betternet
  Betternet VPN, bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz VPN programıdır. Betternet VPN programını indirerek bilgisayarınız üzerinden erişim sağlayamadığınız internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Betternet VPN programını internet üzerinde dolaşım halindeyken kişisel verilerinizi saklamak için de kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Betternet VPN programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Betternet VPN programı sayesinde internet üzerinde erişim sağlayamadığınız web sitelerine hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.
  3- Betternet VPN programının en önemli özelliği ise kullanıcıların kişisel verilerini korumasıdır. Kişisel verileriniz hiçbir şekilde paylaşılmaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Betternet VPN programını ilk kurduğunuz zaman 7 günlük deneme süresi ile geliyor. Bu 7 günün sonrasında farklı ülkelere erişim sağlamak isterseniz Betternet VPN Premium sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- Program üzerinde nadiren de olsa bağlantı sorunları yaşanabiliyor.

  Betternet VPN indirme nasıl yapılır?

  Betternet VPN programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Betternet VPN kurulum nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlanan Betternet VPN kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayın. Kurulum işlemi hızlı bir şekilde başlayacaktır.
  bt1.PNG

  Betternet VPN kurulum işlemi hemen tamamlanacaktır. Kurulumun tamamlanması için Finish butonuna tıklayın.
  bt2.PNG

  Betternet VPN nasıl kullanılır?

  Betternet VPN programının kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden Select Virtual Location yazısına tıklayarak bağlantı sağlamak istediğiniz ülkeyi seçebilirsiniz.

  bt3.PNG

  Select Virtual Location yazısına tıkladıktan sonra programın ekranında yer alan ülkeler arasından istediğinize bağlantı sağlayabilirsiniz. Ülke seçimini yapmak için ülkenin isminin üstüne tıklayabilirsiniz.
  bt4.PNG


  BetternetVPN programı üzerinden ülke seçim işlemini tamamladıktan sonra otomatik olarak o ülkeye bağlantı sağlanacaktır. Dilerseniz Disconnect butonuna tıklayarak mevcut olan bağlantınızı kapatabilirsiniz.
  bt5.PNG
Facebook yorumları