BIGO Live indir (Android) 4.4.1

Android cihazlarınızda ücretsiz canlı yayın yapabileceğiniz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  37 MB
  Sürüm:
  4.4.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  BIGO
  BIGO Live, Android cihazlarınız üzerinden canlı yayın açabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. BIGO Live uygulamasının asıl amacı telefonunuz üzerinden canlı yayın açmak olsa da canlı yayın açtığınız zaman yayınınıza katılan kişiler ile arkadaş olabiliyorsunuz. Arkadaş olduğunuz kişiler ile BIGO Live uygulaması üzerinden mesajlaşabilirsiniz. BIGO Live uygulaması için bir nevi sosyalleşme uygulaması da diyebiliriz. Ayrıca BIGO Live üzerinden açacağınız canlı yayınlar üzerinden para da kazanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- BIGO Live uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- BIGO Live
  uygulamasını kullanarak yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
  3- Uygulama üzerinden canlı yayın yaparak para kazanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- BIGO Live uygulaması bazı alt sürüm Android işletmelerine sahip cihazları desteklememektedir.
  2- BIGO Live uygulaması üzerinden canlı yayın yaparken veya canlı yayın izlerken internetiniz çok hızlı tükenmektedir.

  BIGO Live nasıl yüklenir?

  BIGO Live indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden açılacak olan Google Play Store üzerinden BIGO Live indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  BIGO Live nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirdiğiniz BIGO Live uygulamasının kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

  BIGO Live nasıl kullanılır?

  BIGO Live uygulamasını kullanabilmek için uygulamanın indirme işleminin tamamlanmasından sonra uygulamayı çalıştırın. Karşınıza gelecek olan ekran üzerinden Google, Facebook veya Telefon numaranız ile BIGO Live uygulamasına üyelik alabilirsiniz. BIGO Live uygulamasını üyelik almadan kullanamazsınız.

  w1.jpg

  Herhangi bir sosyal medya hesabınız ile veya mail adresiniz ile BIGO Live uygulamasına üyelik aldıktan sonra giriş yaptığınızda cinsiyetinizi, yaşadığınız ülkeyi ve doğum tarihinizi seçin. Bu seçenekleri doğru işaretlemek BIGO Live üzerinden size önerilen yayınların verdiğiniz bilgilerle uyuşmasını sağlar. Tüm bilgileri eksiksiz girdiğinizde Next butonuna dokunun.

  w2.jpg

  BIGO Live uygulamasının ana ekranı üzerinden belirli başlıklar altında yapılan yayınları hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz.

  w3.jpg

  BIGO Live uygulaması üzerinden Keşfet bölümüne giriş yaparak farklı ülkelerde yapılan canlı yayınları da izleyebilirsiniz.

  w4.jpg

  BIGO Live uygulaması üzerinden canlı yayın yapmak için uygulamanın ana ekranı üzerinde bulunan yayın butonuna tıklayın. Karşınıza çıkacak ekran üzerinden misafirli yayın, normal yayın, sadece sesli yayın ve oyun yayını da yapabilirsiniz.

  w5.jpg

  Game LIVE seçeneğini seçtikten sonra bilgisayarınızın ekranını da BIGO Live uygulaması üzerinden paylaşarak canlı yayın gerçekleştirebilirsiniz.

  w6.jpg
Facebook yorumları