Bildirim Geçmişi Uygulaması (Android) indir 6.1.3

Android cihazlarınıza gelen bildirimlerin kaydını tutmanıza yarayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3,6 MB
  Sürüm:
  6.1.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Ikva
  Bildirim Geçmişi Uygulaması, Android cihazlarınız üzerinde gelen bildirimleri hiçbir zaman gözden kaçırmamanıza yarayan bir uygulamadır. Bildirim Geçmişi uygulaması ile telefonunuza gelen bildirimleri yanlışlıkla silseniz bile uygulama üzerinden tekrar görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Bildirim Geçmişi Uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- Bildirim Geçmişi Uygulaması sayesinde telefonunuza gelen hiçbir bildirimi kaybetmezsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulama üzerinde Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Ancak telefonunuza gelen bildirimler Türkçe ise uygulama üzerinden de Türkçe görüntülenir. Örneğin: Yeni 1 iletiniz var.

  2- Uygulama üzerinde reklam barındırmaktadır.

  3- Uygulama üzerinde bazı işlemleri gerçekleştirmek ve reklamları kapatmak için Pro sürümünü satın almanızı talep ediyor.

  Bildirim Geçmişi Uygulaması nasıl yüklenir?

  Bildirim Geçmişi Uygulamasını telefonunuza yüklemek için Googl e Play Store’a giriş yapın. Daha sonra yukarıda bulunan arama bölümüne Bildirim Geçmişi Uygulaması yazın ve arayın. Bildirim Geçmişi Uygulamasının üzerine dokunarak uygulamayı ücretsiz olarak indirin.

  Bildirim Geçmişi Uygulaması nasıl kurulur?

  Bildirim Geçmişi Uygulaması telefonunuza indirme işlemi bittiğinde otomatik olarak kurulumu da tamamlanacaktır. Uygulamanın kurulumu için yapmanız gereken başka bir şey bulunmamaktadır.

  Bildirim Geçmişi Uygulaması nasıl kullanılır?

  Bildirim Geçmişi Uygulamasını telefonunuza yüklemenizden itibaren telefonunuza gelen tüm bildirimlerin kayıtlarını tutmaya başlar. Dilerseniz uygulama yüklü olduğu halde bildirim kayıtlarını tutma işlemini kapatabilirsiniz.

  Bildirim Geçmişi uygulamasını kullanmak için uygulamayı çalıştırın. Uygulamanın ana ekranı üzerinde bulunan Advanced History butonuna dokunun. Burada telefonunuza gelen son bildirimleri görebilirsiniz. Bildirim kayıtları siz uygulamayı kullanmaya başladığınızdan itibaren gelen kayıtlardır. Uygulama yüklenmeden önce telefonunuza gelen eski bildirim kayıtlarını göstermez.
  bildirim1.jpg

  Uygulamanın ana ekranında bulunan Advanced History kısmına giriş yaptığınızda telefonunuza gelen bildirimleri en yeniden en eskiye doğru sıralanmış olarak görüntüleyebilirsiniz.
  bildirim2.jpg

  Bildirim listesinde herhangi bir bildirimi aramak için sağ üst kısımda bulunan arama çubğunu kullanabilirsiniz. Karşınıza gelen boşluğa uygulama ismini veya bildirim ismini yazmanız yeterli. Örneğin: Whatsapp.
  bildirimAra.jpg

  Bildirim listesinde herhangi bir bildirimin üzerine tıkladığınız zaman o bildirimin detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
  bildirimDetay.jpg


  Sağ üstte bulunan yıldız butonuna dokunarak favori bildirimlerinizi buraya ekleyebilirsiniz. Bir bildirimi favorilere eklemek o bildirime daha hızlı bir şekilde erişmenizi sağlar.
  bildirim3.jpg
Facebook yorumları