BiP Messenger indir (Android) 3.39.8

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz mesajlaşma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  53 MB
  Sürüm:
  3.39.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Lifecell
  BiP Messenger, Android cihazlarınızda BiP Messenger uygulamasını kullanan kişilerle mesajlaşabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Uygulama, sadece bir mesajlaşma uygulaması işlevi dışında üzerinde oyun oynayabileceğiniz, para gönderebileceğiniz ve birçok farklı işlemleri gerçekleştirebileceğiniz çok fonksiyonlu bir uygulamadır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- BiP Messenger uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinden arkadaşlarınıza veya akrabalarınıza para gönderebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- BiP Messenger uygulamasına mutlaka telefon numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Herhangi bir sosyal medya hesabınız veya mail adresiniz ile giriş yapamıyorsunuz.

  BiP Messenger nasıl yüklenir?

  BiP Messenger indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak BiP Messenger uygulamasını ücretsiz olarak akıllı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

  BiP Messenger nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirdiğiniz BiP Messenger uygulaması cihazınıza otomatik olarak kurulur. BiP Messenger uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.

  BiP Messenger nasıl kullanılır?

  BiP Messenger uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamasına giriş yapın. Karşınıza çıkacak olan pencere üzerinde yer alan boş alana telefon numaranızı tuşlayarak alt kısımda yer alan GET VERIFICATION CODE yazısına dokunun.

  b1.jpg

  BiP Messenger uygulamasına telefon numaranız ile giriş yapmaya çalıştığınızda telefonunuza SMS yoluyla bir doğrulama kodu gönderilecektir. Telefonunuza gelen doğrulama kodunu karşınıza çıkacak ekran üzerinden giriş yapın. Doğrulama kodunu eksiksiz bir şekilde girdiğiniz zaman otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

  b2.jpg

  İlk kez BiP Messenger uygulamasını kullanıyorsanız profil fotoğrafınızı ve isminizi uygulama üzerinden doldurmanız gerekmektedir. Profil fotoğrafınızı ekledikten ve isminizi giriş yaptıktan sonra sol üstte yer alan Done butonuna dokunun.

  b3.jpg

  Gerekli bilgileri eksiksiz olarak doldurduğunuz zaman BiP Messenger uygulamasının ana ekranına yönlendirileceksiniz. Bu ekran üzerinden tüm konuşmalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca alt kısımda yer alan menü üzerinden konuşmalarınızı, aramalarınızı ve profilinizi yönetebilirsiniz. BiP Messenger uygulaması üzerinde yer alan küçük oyunları da Games sekmesine giriş yaparak oynayabilirsiniz.

  b4.jpg

  Uygulamanın mesajlaşma ekranının çok kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Mesajlaşma işlemi dışında alt kısımda yer alan mikrofon simgesine tıklayarak karşınızdaki kişiye ses kaydı da gönderebilirsiniz. Kişi isminin yanında yer alan telefon simgesine dokunarak sesli arama yapabilir, kamera simgesine dokunarak görüntülü arama gerçekleştirebilirsiniz.

  b5.jpg

  Mesajlaşma penceresinin sağ alt kısmında yer alan + simgesine dokunarak konuştuğunuz kişiye dosya, fotoğraf, kişi bilgisi, konum bilgisi ve para gönderme gibi işlemleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  b6.jpg
Facebook yorumları