Bitdefender Antivirus indir 23.0.16.72

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz yüksek güvenlikli bir antivirüs programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  9,9 MB
  Sürüm:
  23.0.16.72
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Bitdefender
  Bitdefender Antivirus, bilgisayarınızda üst düzey virüs korumasını aktif etmenizi sağlayan bir antivirüs yazılımıdır. Bitdefender Antivirus programı üzerinde yer alan aktif koruma özelliği sayesinde bilgisayarınıza bağlanan herhangi bir çıkarılabilir aygıttan gelecek olan virüsleri veya internet siteleri üzerinden indireceğiniz dosyalardan gelebilecek zararlı yazılımlar anında engellenir. Ayrıca Bitdefender Antivirus programı üzerinde bulunan gereksiz dosya temizleme özelliği sayesinde bilgisayarınızda biriken gereksiz dosyaları temizlemeniz için size uyarı verir ve bu şekilde bilgisayarınızın depolama alanını da kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Bitdefender Antivirus programını indirmek ücretsizdir.
  2. Bitdefender Antivirus programında bulunan VPN özelliğini kullanarak internet üzerindeki gezinme hızınızı iki katına çıkarabilirsiniz.
  3. Bitdefender Antivirus programı, kategorisinde yer alan en iyi programlardandır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Bitdefender Antivirus programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Bitdefender Antivirus programı, 30 günlük deneme süresi boyunca kullanılabilir.

  Bitdefender Antivirus nasıl indirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Bitdefender Antivirus indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemini başlatabilirsiniz.

  Bitdefender Antivirus nasıl kurulur?

  1. Bitdefender Antivirus kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Bitdefender Antivirus kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra programda bulunan gereksiz dosya temizleme, VPN ve diğer özellikler için Bitdefender Agent yazılımının indirme işlemi başlatılacaktır. Bu indirme işleminin tamamlanma süresi bilgisayarınızın internet hızına göre değişiklik gösterebilir.

   a1.jpeg

  2. Bitdefender Antivirus programını kullanabilmeniz için gerekli olan tüm dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra programa üyeliğiniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir üyeliğiniz bulunmuyorsa, yeni bir üyelik alarak programı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   a2.png

  Bitdefender Antivirus nasıl kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulum işlemi tamamlanmış olan Bitdefender Antivirus programına aldığınız üyelik ile programa giriş yapın. Bitdefender firmasının kullanıcılarına üyelik zorunluluğu koyma sebebi ise: Kullanıcıların geri dönüşleri hakkında bilgi almak ve kullanıcıların bilgisayarının durumlarını istedikleri yerden yönetebilmeleri içindir. Üyeliğiniz ile Bitdefenter Antivirus programı ile giriş yaptıktan sonra programın ana ekranındaki menü üzerinden programın tüm özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

   a3.jpg

  2. Bitdefenter Antivirus programına giriş yaptıktan sonra programın menüsü üzerinde bulunan Protection bölümüne giriş yaparak bilgisayarınıza virüs taraması yapmanızı öneririz.

   a4.jpg

  3. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından bilgisayarınızda herhangi bir tehdit bulunursa program tarafından otomatik olarak düzeltilecektir.

   a5.jpg

  4. Bitdefenter Antivirus programında bulunan VPN özelliğini kullanmak için ise ekstra dosya indirmeniz gerekmektedir. VPN bölümüne giriş yaptıktan sonra INSTALL BITDEFENDER VPN butonuna tıklayarak VPN özelliğini programa dahil edebilirsiniz.

   a6.jpg
Facebook yorumları