BitLord 2.4.6

Torrent dosyalarını bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  87,8 MB
  Sürüm:
  2.4.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  BitLord
  BitLord, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz torrent indirme yeteneğine sahip bir BitTorrent istemcisidir. Filmler, müzik, belgeler ve diğer dosya türleri için arama motoruna sahip yerleşik bir tarayıcısı vardır, indirilirken videoları izleyebilmenizi sağlar ve OpenSubtitles'dan altyazıları otomatik olarak indirir. Eşler arası istemciler arasındaki tipik özellikler burada da mevcuttur. Örneğin, indirme işlemlerini duraklatmak ve sürdürmek, indirme ve yükleme hızını, eşzamanlı bağlantı ve yükleme sayısını sınırlamak mümkündür. Her şeyi otomatik yönetmek için bir seçenek alternatif olarak etkinleştirilebilir. İndirmeler sırasında, torrent durumu ekranın alt kısmında görüntülenir. Bilgiler; aktif süreyi, indirilen ve yüklenen verilerin miktarını, kalan süreyi, bir sonraki duyuruyu, indirme ve yükleme hızını, parçaları, pay oranını, bulunabilirliği ve ekleme tarihini içerir.

  Programın Artı Yönleri

  1. BitLord programını indirmek ücretsizdir.
  2. BitLord programında bulunan istemci sayesinde indirmek istediğiniz herhangi bir içeriği internette saatlerce aramanıza gerek duymadan tek tıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
  3. BitLord programının sahip olduğu tüm özelliklere hiçbir ücret ödemeden erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. BitLord programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  BitLord Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza BitLord indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. BitLord kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  BitLord Nasıl Kurulur?

  1. BitLord kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra kurulum penceresi üzerinde bulunan “Next” butonuna tıklayarak bilgisayara BitLord kurulumunu başlatabilirsiniz.

   b1.png

  2. Bilgisayara BitLord kurulum işlemi için gerekli dosyaların indirilmesi gerekmektedir. Dosya indirme işlemi tamamlandıktan sonra BitLord programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   b2.png

  BitLord Nasıl Kullanılır?

  1. BitLord programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. BitLord programına giriş yaptığınızda programın ana penceresi üzerinde BitLord kaynağına eklenen son dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Eğer kendi istediğiniz bir dosyayı indirmek istiyorsanız arama bölümünü kullanabilirsiniz.

   b3.png

  2. BitLord programını kullanarak bilgisayarınıza indirmek istediğiniz torrent dosyasını seçtikten sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “Start download” butonuna tıklayın. Seçtiğiniz torrent dosyasının indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   b4.png

  3. BitLord programı aracılığıyla bilgisayarınıza indirme işlemini başlattığınız dosyanın adım adım indirme durumunu “All Downloads” bölümüne giriş yaparak takip edebilirsiniz.

   b5.png

  4. BitLord programını kullanarak bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak açılacak klasörün içerisinde indirdiğiniz dosyayı görüntüleyebilirsiniz.

   b6.png
Facebook yorumları