Bitmoji indir (Android) 10.44.185

Android cihazlarınızda kişisel avatar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  45,8 MB
  Sürüm:
  10.44.185
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Bitstrips
  Bitmoji, Android cihazlarınız üzerinden kendinize ait eğlenceli bir animasyon avatar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Bitmoji uygulaması günümüzde neredeyse herkesin kullanmış olduğu Snapchat uygulaması ile senkronize bir şekilde çalışır. Bitmoji uygulaması üzerinden oluşturacağınız avatarı Snapchat vb. uygulamalar üzerinde kullanabilirsiniz. Bitmoji uygulaması üzerinden oluşturacağınız avatarı istediğiniz zaman farklı tarzlara değiştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Bitmoji uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinden oluşturacağınız avatarlar üzerinde farklı duygu özelliklerini kullanabilirsiniz. Bu duygu özelliklerinin içerisinde dans, mesaj vb. gibi özellikler bulunmaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Bitmoji uygulamasını eski bir Android sürümüne sahip olan cihazlarda kullanamıyorsunuz.

  Bitmoji uygulaması nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza Bitmoji uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak Bitmoji indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Bitmoji uygulaması nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz Bitmoji uygulamasının kurulumu otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulama üzerinden oluşturduğunuz Bitmoji avatarı dışarıya paylaşabilmek için uygulama üzerinden Snapchat hesabınız veya Mail adresiniz ile üyelik alabilirsiniz. Eğer daha önce Bitmoji uygulamasına üyelik aldıysanız Log In butonuna tıklayarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

  b0.png

  Bitmoji hesabınızı oluşturduktan sonra ilk olarak cinsiyet seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Oluşturacağınız avatarlarda kullanılacağı için cinsiyet seçimi yapmadan uygulamaya giriş yapamazsınız.

  b1.jpg

  Bitmoji uygulaması nasıl kullanılır?

  Bitmoji uygulamasını cihazınıza kurulum işlemi ve üyelik işlemini tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde Bitmoji avatarınızı oluşturmaya başlayabilirsiniz. İlk olarak avatarınızın yüz şekli, saç ve göz gibi özelliklerini belirleyerek başlayabilirsiniz.

  b2.png

  Oluşturduğunuz Bitmoji avatarını uygulamada yer alan aksesuarlar ve kıyafetler ile istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Uygulama üzerinde çok fazla aksesuar ve kıyafet seçeneği bulunmaktadır.

  b3.png

  Uygulama üzerinden avatarınız ile kullanabileceğiniz duyguları görüntüleyebilirsiniz. Duygu durumlarının sayısının da çok fazla olduğunu söyleyebiliriz.

  b4.png

  Google Keyboard uygulamasını cihazınıza indirerek oluşturduğunuz Bitmoji avatarını sohbet üzerinden görüştüğünüz kişilere gönderebilirsiniz. Bu özellik konuştuğunuz kişiye duygu aktarımını kolaylaştırmanızı sağlıyor.

  b5.png

  Oluşturduğunuz Bitmoji avatarını Snapchat uygulaması üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  b6.png
Facebook yorumları